Jesus Chrysler Suicide, support: 004, Ropes Notes

Jesus Chrysler Suicide, support: 004, Ropes Notes

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Anna Maria Jopek & Kroke

Teatr Muzyczny, Gdynia

22.01.2018

Maryla Rodowicz Diva Tour 2017/2018 - Częstochowa - gościnnie Łukasz Golec i Paweł Golec

Zmiana daty i miejsca imprezy!

Hala Polonia, Częstochowa, Częstochowa

22.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Jesus Chrysler Suicide, support: 004, Ropes Notes

15 kwietnia w Klubie Pod Palmą wystąpi legenda rzeszowskiego, alternatywnego rocka, grupa Jesus Chrysler Suicide. Zespół, który obchodzi w tym roku swoje 25 lecie istnienia, będzie promował długo oczekiwaną płytę "Wybaczam wam wszystko", której premiera przewidziana jest na kwiecień 2016 r. Koncert JCS poprzedzą: Ropes Notes i 004.

Grupa JESUS CHRYSLER SUICIDE powstała w 1991 r. w Rzeszowie. Połączenie industrial rocka z hard core, metal, grunge i psychodelii oraz duża dawka czarnego humoru w tekstach to charakterystyczne cechy sześciu płyt wydanych na przestrzeni 25 lat istnienia Jesus Chrysler Suicide.

Najbardziej docenione przez fanów i krytyków to płyty: "Schizovirus 0" wydana w 1994 roku, "Eso Es" - nominacja do nagrody Fryderyk 99' w kategorii hard and heavy, oraz "Rhesus Admirabilis" z 2006 roku. Ciekawostka w dyskografii zespołu jest album z remiksami utworów z płyty "Schizovirus 0" zatytułowany "Remixed By 2,47". Utwory znajdujące się na tym wydawnictwie stały się znakomitymi ilustracjami dźwiękowymi do filmów "Gniew" i "Inferno", oraz kilku seriali emitowanych w TVP. Utwory JCS ukazały się także na wielu składankach m.in. na polskim Tribute To Depeche Mode "Master Of Celebration", czy też na płycie z muzyką inspirowaną grą "Wiedźmin", która zdobyła sporą popularność na całym świecie.

Zespół był gościem na wielu festiwalach m.in.: Jarocin Festival, Castle Party, Breakout Festiwal, Industrialooza, Odjazdy, Polnishe Independent Festival w Berlinie, Teuto Karpaten Beat w Bielefeld, , Seven Festival, Gotyk na Dotyk. Grupa ma także na swoim koncie występy przed gwiazdami takimi jak: Life of Agony, Voi Vod, Nashville Pussy czy Pro Pain. W kwietniu 2013 r. zespół udostępnił w sieci cover Siekiery "Ludzie Wschodu", zapowiadając tym samym nowe, eksperymentalne oblicze, pochodzące z cybersesji nagraniowej, która miała miejsce na sali prób JCS.Owocem tej sesji były udostępnione wraz z teledyskami single do utworów "Robdrajv" i "Polska Chora". Na kwiecień 2016 r. zaplanowana została premiera nowej płyty JCS "Wybaczam wam wszystko".

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook