Zbigniew Wodecki z zespołem

Zbigniew Wodecki z zespołem

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 90zł, 100zł, 110zł, 120zł

Szczegóły wydarzenia

Zbigniew Wodecki


Mamy przyjemność ogłosić specjalny koncert Zbigniewa Wodeckiego z zespołem. Artysta wystąpi 12.03. 2017r,o godz.18.00 w Audytorium Maximum UJ w Krakowie.

Zapowiada się wiele niespodzianek dla fanów,gdyż Zbigniew Wodecki to fenomenalny muzyk.. Kto nie słyszał takich przebojów jak "Zacznij od Bacha", "Izolda", czy "Chałupy"? Dzięki pszczółce Mai znają go nawet dzieci. Występował z zespołem Ewy Demarczyk, w zespole Czarne Perły i w grupie Anawa. Grał w Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia i Telewizji oraz Krakowskiej Orkiestrze Kameralnej.

Za swoje kompozycje i aranżacje zdobywał cenne nagrody na wielu polskich i międzynarodowych festiwalach. Jest autorem muzyki do wielu przedstawień teatralnych. Pracował na deskach kabaretowych był solista w orkiestrze Zbigniewa Górnego, partnerował  Zenonowi Laskowikowi.

Jak sam mówi w wywiadzie„czadową muzę gram”Obecnie szczyty list przebojów zdobywa piosenka „Rzuć to wszystko co złe”,napisana 40 lat temu a nagrana na nowo przez Zbigniewa Wodeckiego i Mitch&Mitch.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Auditorium Maximum UJ, , Kraków

Facebook