Andrychów Music Festival

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Zagrają: Kate Ryan, Gordon Haskell, Dżem
Ceny biletów (normalny / ulgowy):
    - 30zł / 15zł - w przedsprzedaży
    - 40zł / 20zł - od 1 czerwca
    - 50zł / 25zł - w dniu imprezy

Bilety ulgowe przysługują dzieciom w wieku 3-13 lat

Dzieci do 3 roku życia: wstęp wolny

Szczegóły wydarzenia

ANDRYCHÓW MUSIC FESTIVAL


2 lipca 2016 r. | Stadion AKS Beskid, ul. Kościuszki 1Andrychów Music Festival – wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne – organizowana z rozmachem plenerowa impreza skierowana do entuzjastów szeroko pojętej muzyki rozrywkowej w każdym wieku, łącząca na scenie artystów polskich i zagranicznych.

Magię Festiwalu tworzyć będą z pewnością ludzie, emanujący niezwykłą energią i radością, płynącą z autentycznej pasji jaką jest dla nich muzyka. Stadion w Andrychowie wypełni się kilkutysięcznym tłumem, ponieważ 2 lipca na scenie naszej imprezy wystąpią fantastyczni artyści: Kate Ryan, Gordon Haskell oraz zespół Dżem.

Kate Ryan – flamandzka wokalistka muzyki eurodance i pop, znana m.in. z takich hitów jak: „Désenchantée”, „Voyage Voyage”, „Ella Elle L'a” czy „Libertine”.

Gordon Haskell to brytyjski wokalista, basista i autor piosenek – mega hitem stała się jego piękna ballada „How Wonderful You Are”. Haskell słynie z bardzo żywiołowych koncertów, każdy jego występ ze świetnym zespołem kończy się owacjami na stojąco i bisami.

Główną gwiazdą andrychowskiego koncertu będzie zespół Dżem – legenda polskiej sceny rockowo-bluesowej –w wyjątkowym koncercie symfonicznym z towarzyszeniem orkiestry oraz chóru!

Organizator: Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stadion Miejski KS Beskid, Tadeusza Kościuszki 1, Andrychów

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook