Love De Vice

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Enej - Koncert Kolęd

Wytwórnia, Łódź

21.01.2018

Pectus

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Auditorium Maximum UJ, Kraków

21.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 35zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

LOVE DE VICE


24 czerwca 2016 – klub Stodoła, Warszawa

OPEN STAGE


Zespół rozpoczął działalność w roku 2007. W trakcie prac nad debiutanckim materiałem w 2008 roku do pozostałych muzyków dołączył wokalista Paweł Granecki i tak powstało Love De Vice. Zespół do tej pory kojarzony był z kręgami szeroko pojętego rocka progresywnego. Love De Vice wydał utrzymane w tej stylistyce dwa albumy „Dreamland” i „Numaterial” oraz koncertowe DVD „Silesian Nights 11.11.11” zarejestrowane w Teatrze im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. W 2009 r. zespół z utworem „Once you were a giant” zakwalifikował się do finału Antyfestu organizowanego przez Anyradio, które objęło patronatem medialnym wszystkie dotychczasowe wydawnictwa zespołu.

Grupa może pochwalić się uznaniem słuchaczy („Once you were a giant” z płyty „Dreamland” oraz „With you now” z płyty „Numaterial zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów radiowych, m. in Turbo-Top Antyradia), pochlebnymi recenzjami krytyków z branży muzycznej w kraju i za granicą, jak również wieloma występami m. in. na festiwalu rocka progresywnego w Holandii. Zespół współpracował z wybitnymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej m. in. z Michałem Jelonkiem (skrzypce), Tomaszem „Ragaboyem” Osieckim (sitar, dilruba), Mateuszem Szmytem (wiolonczela) i Fair Play Quartet (kwartet smyczkowy).

Po dłuższej przerwie zespół wraca na rynek z nowym albumem „PILLS”, który został zarejestrowany w 2015 r. w Sonus Studio. Członkowie zespołu postanowili na nim nieco zmienić stylistykę w kierunku klasycznego i prostego rockowego brzmienia. Formacja zaprosiła też do współpracy w charakterze producenta Jacka Szabrańskiego znanego z zespołu The Car Is On Fire. Na nowej płycie Love De Vice wspiera m.in. Fair Play Quarted oraz młoda wokalistka Kasia Granecka (prywatnie siostra wokalisty).Wydawcą płyty jest wytwórnia Fonografika, a premiera będzie miała miejsce 24 czerwca 2016 r., czyli dokładnie w dniu koncertu w Stodole. Warto dodać, że będzie to pierwszy od blisko 5 lat koncert Love De Vice.

Skład zespołu:

Paweł „Ozzie” Granecki – śpiew i gitary
Andrzej „Messi” Archanowicz – gitary
Robert „R.i.P.” Pełka – bas
Krzysztof „Krzychu” Słaby – instrumenty klawiszowe
Tomasz „Kudel” Kudelski – perkusja

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła

Facebook