wROCK for Freedom Legendy Rocka: Lady Pank TSA The Klenczon

wROCK for Freedom Legendy Rocka: Lady Pank TSA The Klenczon

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

wROCK for Freedom: Legendy Rocka

Centrum Historii Zajezdnia, Wrocław

01.09.2017 - 02.09.2017

Ceny biletów:

  Ulgowy (studenci, uczniowie):
  - 30zł - w przedsprzedaży
  - 35zł - od 16 lipca
  - 40zł - w dniu imprezy

  Normalny:
  - 40zł - w przedsprzedaży
  - 45zł - od 16 lipca
  - 50zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Lady Pank, TSA i piosenki Krzysztofa Klenczona

 na wROCK for Freedom!


Tradycyjnie już ostatni weekend sierpnia we Wrocławiu zarezerwowany jest na koncerty z cyklu „wROCK for Freedom – Legendy Rocka” z okazji rocznicy powstania NSZZ Solidarność.

W tym roku gwiazdami koncertu 27 sierpnia będą obchodzący w tym roku swoje 35 – lecie, uwielbiany przez publiczność kilku pokoleń zespół Lady Pank, kultowa grupa Marka Piekarczyka i Andrzeja Nowaka - TSA oraz Wojciech Hoffman, lider zespołu Turbo,  w specjalnym projekcie The Klenczon Experience z piosenkami Krzysztofa Klenczona, współtwórcy sukcesu zespołów Czerwone Gitary i Trzy Korony.

Koncerty wROCK for Freedom od lat odbywają się w zajezdni autobusowej  przy ul. Grabiszyńskiej, bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska  Solidarność. Jednym  z istotnych elementów Europejskiej Stolicy Kultury – Wroclaw 2016 jest otwarcie na terenie byłej zajezdni nowoczesnego Centrum Historii Zajezdnia, które w interesujący i niebanalny sposób przybliżać będzie wrocławianom  i turystom historię powojennego Wrocławia. Oficjalne otwarcie Centrum Historii Zajezdnia zaplanowane jest na 28 sierpnia 2016, ale już dzień wcześniej zapraszamy na koncert wROCK for Freedom – Legendy Rocka, na którym zagrają Lady Pank, TSA i The Klenczon Experience.

29 sierpnia w ramach kontynuacji obchodów otwarcia Centrum Historii Zajezdnia,  wystąpią zespoły Sabaton, Illusion oraz Hunter. Festiwal  wROCK for Freedom z okazji otwarcia Centrum Historii Zajezdnia jest częścią programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Do zobaczenia we Wrocławiu – Europejskiej Stolicy Kultury 2016!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook