City Sounds: Soniamiki

City Sounds: Soniamiki

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Hunter

Klub Studio, Kraków

20.10.2017

IRA

20.10.2017 - 03.12.2017

Ceny biletów:
    - 25zł

Szczegóły wydarzenia

Soniamiki zagra w Starej Piwnicy!


W ramach jesiennej trasy koncertowej Soniamiki zawita również do Wrocławia. W ramach znanego cyklu City Sounds usłyszymy ją 21 października w klubie Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15.

Trasa będzie promowana teledyskiem do drugiego singla albumu "Federico" p.t. "BWA". W klipie, który ukaże się pod koniec miesiąca, główną rolę zagrała Agata Trzebuchowska, gwiazda oskarowego filmu "Ida".

"Federico", trzeci studyjny album Soniamiki, wyszedł w kwietniu 2016, nakładem Warner Music Poland, i spotkał się z bardzo pozytywną recepcją fanów i dziennikarzy: "Na Federico jest coś, co urzeka mnie dużo bardziej niż kompozycyjny sznyt oraz nieskazitelna produkcja. Otóż nic nie jest podane tutaj wprost," pisze Jacek Marczuk  z Gazety Magnetofonowej. Natomiast Rafał Samborski z Interia.pl stwierdza, że: "bez wątpienia nagrała swój najlepszy do tej pory album."

Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji.

Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty: jedną w Niemczech, jedną w Polsce. Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad „Federico" odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook