Nirvana Tribute Band

Nirvana Tribute Band

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Pejzaż bez Ciebie: Kalina Jędrusik

Sprzedaż zakończona!

CKK Jordanki, Toruń

19.10.2017

Ray Wilson - Genesis Classic

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, …

19.10.2017

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

Nirvana Tribute Band


Czy kiedykolwiek miałeś okazję usłyszeć piosenki Nirvany na żywo? Dwadzieścia dwa lata temu w kwietniu 1994 roku świat muzyczny obiegła szokująca wiadomość o samobójstwie Kurta Cobaina, lidera legendarnego, grungowego zespołu Nirvana. Dziś ponownie ich utwory zabrzmią na żywo.

Trójka muzyków z Aberdeen w Niemczech podjęła decyzję wyjścia z zacisza jam session i przywrócenia utworów legendarnej Nirvany na scenę muzyczną. Zaledwie po dwóch miesiącach udało im się zrealizować pierwsze promocyjne nagranie, które niewątpliwie wiernie oddaje brzmienie grungowej legendy. Zimą 2016 zespół w świetle scenicznych reflektorów zaprezentował swoje umiejętności na akustycznych koncertach w Plauen, Adorf i Auerbach i przybrał nazwę „Nirvana Tribute Band”.

Przesterowane brzmienie, szorstka gitara, rozmyty bas oraz rockowa perkusja pojawiły się ponownie na małych scenach kawiarni i barów oraz na festiwalach. Razem z „Nirvana Tribute Band” odżyła część oryginalnej Nirvany. W środę 16 listopada na scenie Starej Piwnicy, wrocławska publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć i usłyszeć „Nirvana Tribute Band”. Będzie to niewątpliwie niezapomniany grungowo-rockowy koncert o alternatywnym i buntowniczym brzmieniu.

Band z Aberdeen w trakcie swoich występów wprowadza publiczność w imponującą grungową atmosferę. Zespół wykonuje prawie wszystkie utwory z repertuaru Nirvany, które do dziś inspirują miliony słuchaczy, w tym te najbardziej popularne pochodzące z albumów: „Bleach”, „Nevermind”, „In Utero” oraz „Incesticide”.

To będą niezapomniane godziny głośnego grunge’u na żywo. Jesteśmy podekscytowani naszym koncertem w Polsce, przygotujcie się na szorstkie, ale przyjemne doznanie. Wrocław przybywamy! A grunge jest zawsze żywy...

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stara Piwnica, Krupnicza 15, Wrocław

Facebook