Wałbrzych Rock Fest vol.6

Wałbrzych Rock Fest vol.6

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Bilety na to wydarzenie dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży: EMPiK, Saturn Media-Markt!

Miejsca imprez:

Ceny biletów (siedzące / stojące):
  - 60zł / 55zł - w przedsprzedaży
  - 65zł / 60zł - od 26 listopada
  - 70zł / 65zł - od 25 grudnia
  - 75zł / 70zł - od 1 kwietnia
  - 80zł / 75zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Wałbrzych Rock Fest vol.6


Wałbrzych Rock Fest vol.6. Po 5 udanych edycjach pod szyldem Rock Festu zapraszamy na kolejną. 21 kwietnia w Hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu, wystąpią: KULT, LAO CHE, HUNTER, DEPARTMENT.

KULT  zaprezentuje się na naszej imprezie już po raz drugi. Od przeszło 30 lat zespół założony przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci popularności. Buntownicze i anty systemowe teksty Kazika poruszają ważne problemy związane z naszą tożsamością, porządkiem społecznym czy wiarą. Kult cały czas przyciąga na swoje koncerty rzesze wiernych fanów.

LAO CHE  to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tej pory wydali 6 albumów, ciągle poszukują nowych form artystycznego wyrazu i trzeba im przyznać że robią to doskonale. Ich muzyka łączy w sobie elementy rocka, hip hopu, elektroniki, czy funka. Nowa płyta Lao Che ukaże się 16 lutego 2018 roku i będzie nosiła tytuł ''Wiedza o społeczeństwie''. Efekty specjalne do płyty nagrywane były w Wałbrzychu w Zamku Książ. Za produkcję płyty odpowiada Piotr Emade Waglewski oraz Filip Wieża Rózanski. Do Lao Che  dołączył nowy muzyk Karol Gola znany między innymi z zespołów Pink Freud i Jazzombie.

HUNTER będzie promował nową studyjna płytę zatytułowaną Niewolność. Album ten spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu. Podczas koncertu usłyszymy nie tylko premierowe utwory ale i te starsze, te na które najbardziej czekamy.

Nowa płyta jest kolejnym krokiem naprzód w ich muzycznej karierze. Utwory zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem.

DEPARTMENT to zupełnie nowa nazwa na polskiej scenie, pojawili się dość niespodziewanie i mamy nadzieje że mocno zaznaczą swoją obecność! W składzie zespołu gitarzysta Wojciech Jankiel Moryto, basista Paweł Nafus, wokalista i gitarzysta Roman Bereźnicki i pałker Michał Beraznicki.

Ich debiutancki album ukazał się 21 kwietnia 2017 roku. Gitary, perkusja i wokal są zestawione z nowoczesna elektroniką , z która to ekipa Department szeroko, wręcz pioniersko  jak na warunki polskie eksperymentuje. Klimat jaki zaserwował Department to nie jedyna forma stylistyczna, można bowiem na krążku odnaleźć też nawiązania do stylistyki muzycznej lat 80 / 90. Album zatytułowany BREAKAWAY CYWILIZATION w swoich treściach porusza problemy cywilizacji, która wkracza w naszą codzienność coraz bardziej ekspansywnie. Artyści dotykają kwestii zagrożeń wynikających z manipulacji mediów, geotechnologii, psychotechniki i polityki globalnej. Producentem płyty jest Paweł Nafus i Wojciech Moryto, oficjalnym dystrybutorem Universal Music Polska.

Debiutancki dwupłytowy album zespołu DEPARTMENT Wojciecha „JUNKIE” Moryto (ex. Acid Drinkers), który zaskakuje swoich dotychczasowych fanów stylistyką muzyczną. Gitary, perkusja i wokal są zestawione tutaj z nowoczesną elektroniką, z którą to ekipa Department szeroko, wręcz pioniersko jak na warunki polskie eksperymentuje. Klimat jaki zaserwował Department, to nie jedyna forma stylistyczna, można bowiem na krążku odnaleźć też nawiązania do stylistyki muzycznej lat 80/90. Album zat. ”BREAKAWAY CIVILIZATION” w swoich treściach porusza problemy cywilizacji, która wkracza w naszą codzienność coraz bardziej ekspansywnie. Artyści dotykają kwestii zagrożeń wynikających z manipulacji mediów, geotechnologii, psychotechniki i polityki globalnej. Na drugim krążku zespół prezentuje wersje instrumentalne utworów.

Producentem płyty jest Paweł Nafus i Wojciech Moryto, oficjalnym dystrybutorem Universal Music Polska.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

 • Aqua - Zdrój, Ratuszowa 6, Wałbrzych

Facebook