BeMy

BeMy

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Pejzaż bez Ciebie: Kalina Jędrusik

Sprzedaż zakończona!

CKK Jordanki, Toruń

19.10.2017

Ray Wilson - Genesis Classic

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, …

19.10.2017

Ceny biletów:
    - 20zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Be.My!


Zespół BE.MY to dwóch braci Elie i Mattia urodzonych we Francji, w Tuluzie, ale mających polskie pochodzenie. Ich przygoda z muzyką rozpoczęła się w szkole muzycznej niedaleko rodzinnej miejscowości, gdzie Elie w wieku 9, a Mattia 7 lat, rozpoczęli grę na instrumentach: perkusji i gitarze. Jednym z pierwszych sukcesów była wygrana w lokalnym festiwalu muzycznym w Bordeaux. Bracia otrzymali nagrodę w kategorii najlepszy zespół a także nagrodę publiczności i jury.

Po uzyskaniu dyplomu z literatury w Bordeaux, Elie postanowił kontynuować edukację muzyczną. Przeprowadził się do Anglii i rozpoczął studia w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music.

Młodszy brat Mattia poszedł w jego ślady. Podczas pobytu w Anglii wzięli udział w konkursie Black XS Livesound organizowanym przez Paco Rabanne. Z rąk jury otrzymali zaproszenie do występu przed zespołem Two Door Cinema Club w Londynie.


Przygoda w Polsce

Elie i Mattia podczas pobytu w Polsce (czerwiec 2013) wzięli udział w castingu programu talent show Must Be The Music. Bardzo pozytywne reakcje jury i fanów programu spowodowały, że muzycy zdecydowali się we wrześniu 2013 roku zamieszkać w rodzinnym kraju swoich rodziców. W rezultacie dostali się do finału i zajęli drugie miejsce w programie.

Kora mówiła o nich w finale: "Energia, czar, kompozycja, zgranie, inteligencja - wszystko na najwyższym poziomie. Do tej pory zespołu na tak profesjonalnym poziomie jeszcze nie było...".

Adam Sztaba skomentował ich występ słowami: "Tak by grali Beatlesi, gdyby grali dzisiaj".


Aktualnie BE.MY pracują nad debiutancką EP-ką. Singiel promujący to wydawnictwo ukaże się w połowie marca 2014 roku. Producentem utworu jest Bartek Dziedzic (producent: Brodka, Pustki, Artur Rojek) a współproducentem Paweł Sęk (współproducent płyt: FUN, Pink, Empire Of The Sun).

Teledysk do piosenki został zrealizowany w połowie lutego 2014 roku w Ljubljanie (Słowenia). Premiera EP-ki planowana jest na sierpień-wrzesień 2014.

Zespół cały czas jest aktywny koncertowo.


Linki do występów:

http://vimeo.com/bemyofficial

http://www.youtube.com/user/bemyofficial?feature=watch

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Grizzly Gin Bar, Wilcza 46, Warszawa

Facebook