Hello Taylor - Kraków

Hello Taylor - Kraków

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 30zł

Regulamin imprezy: http://monseart.com/regulamin-2/


Więcej o koncertach na: Teraz Rock

Szczegóły wydarzenia

Hello Taylor


„Acoustic Tour”


Hello Taylor to solowy projekt Taylora Hooda, pochodzącego z Kalifornii multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora. Zaczął on grać na pianinie i gitarze już w wieku 4 lat. Stanął na czele grupy Crown Jewel Defense, która została okrzyknięta mianem „Hottest Guitar Bands of the Year 2012” przez Total Guitar Magazine i otwierała koncerty amerykańskiej formacji All Time Low. Dzięki przyjaźni Taylora z Justinem Hawkinsem, Crown Jewel Defense zagrało dwa tournée u boku słynnego The Darkness.

Pod koniec 2014 roku Taylor zawiesił działalność Crown Jewel Defense i zaczął pracę nad nowym projektem muzycznym Hello Taylor. W międzyczasie brał udział w komponowaniu utworów dla finalistów programu Amercian Idol. Hello Taylor ma już na koncie kilkanaście piosenek, które są publikowane na oficjalnym profilu FB artysty w każdy pierwszy piątek miesiąca – od marca 2016 roku.

Każdy uczestnik koncertu otrzyma: t-shirt, plakat, laminat, kostkę do gitary. Ponadto każda osoba z ważnym biletem na koncert będzie miała możliwość wygrania gitary podpisanej przez Taylora.

Hello Taylor wystąpi w lipcu na pięciu akustycznych koncertach w naszym kraju:

  • 14.07 - Wrocław, Guitar Max Pub
  • 15.07 - Katowice, Panorama
  • 21.07 - Kraków, Pauza In Garden
  • 22.07 - Łódź, New York
  • 23.07 - Warszawa, Precedens

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Pauza in Garden, Rajska 12, Kraków

Facebook