Ed Sheeran Evening

Ed Sheeran Evening

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

40 SYNÓW I 30 WNUKÓW JEŻDŻĄCYCH NA 70 OŚLĘTACH

Stara Piwnica, Wrocław

14.12.2017

Daria Zawiałow - Warszawa

Palladium, Warszawa

14.12.2017

Ceny biletów:
    - 25zł - w przedsprzedaży
    - 30zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Ed Sheeran Evening


Serdecznie zapraszamy 29 listopada na Ed Sheeran Evening!

Gospodarzem muzycznego wieczoru w klubie Stara Piwnica będzie Michał Krawczyk - uczestnik VI edycji programu The Voice of Poland w drużynie Piaska, a później Edyty Górniak.

Michał Krawczyk to młody wokalista z Krakowa, fan spokojnej, poruszającej serca i grającej na emocjach muzyki. Miłośnik akustycznych brzmień. Podczas Ed Sheeran Evening Michał zaprezentuje te bardziej i mniej popularne piosenki znanego wokalisty.


Michał Krawczyk o sobie:

„Każdy ma swój sposób na odnalezienie się w świecie, mi pomaga w tym muzyka, zarówno ta, którą tworzę, jak i covery przeze mnie wykonywane. Niezwykłą radość i satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się z innymi tym, co robię. Uczestniczyłem w 6. edycji programu The Voice of Poland, gdzie udało mi się dojść do Nokautów (runda 3). To utwierdziło mnie w przekonaniu, że muzyka jest nieodłączną częścią mnie i mojego życia. Codziennie się rozwijam i tworzę materiał na swoją pierwszą EPkę którą zamierzam wydać w niedalekim czasie. Najbardziej inspiruje mnie twórczość Eda Sheerana, Birdy oraz Coldplay ale niestraszne mi pozostałe gatunki muzyczne coveruję również akustyczne wersje klubowych piosenek. Szkolę się w obsłudze loop station, która otwiera wiele nowych możliwości takich jak np. stworzenie bazy całej piosenki (perkusja, gitara, chórki) za pomocą odgłosów gitary i wydobycia z niej odpowiedniego brzmienia. Najpopularniejszym przykładem takich występów są koncerty Eda Sheerana, gdzie on sam, jego gitary, dwa mikrofony i loop station potrafią porwać publiczność na dwie godziny.


Posłuchajcie występów Michała:


Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Stara Piwnica, Krupnicza 15, Wrocław

Facebook