Tribute to Guns N' Roses - Hollywood Rose

Tribute to Guns N' Roses - Hollywood Rose

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 35 zł - w przedsprzedaży
    - 40 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

TRIBUTE TO GUNS N 'ROSES w Starym Klasztorze!


W ramach cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów pora na prawdziwą muzyczną petardę!
10 lutego zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert TRIBUTE TO GUNS N 'ROSES!

Zaproszenie do poprowadzenia muzycznego wieczoru z twórczością legendy rocka przyjął zespół HOLLYWOOD ROSE z Węgier, uważany za jeden z najlepszych w świecie tribute bandów.

Przygotuj się na poważną dawkę ROCK’ N 'ROLLA!

Zespół Hollywood Rose został założony przez pięciu facetów na Węgrzech pod koniec 2003 roku. Po kilku miesiącach prób, grupa poczuła się gotowa, aby wystąpić na scenie i tak też uczynili - ich pierwszy koncert to był strzał w 10! Zawładnęli sceną, jakby robili to od wieków, koncert po koncercie, występ po występie i robią to do dziś!

Głównym celem zespołu jest reprezentowanie autentycznej postawy rock'n'rolla, a także Guns N 'Roses ze złotej ery rocka i trzeba przyznać, że robią cholernie dobrą robotę!

Od momentu założenia zespołu, Hollywood Rose, zagrał więcej niż 330 koncertów.

Grali jako support przed takimi zespołami jak: Twisted Sister czy Billy Idol. Występowali w 11 różnych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Holandii, Włoszech i Szwajcarii. Panowie grają też unikatowy zestaw unplugged z piosenek, których oryginalny zespół nigdy nie grał w ten sposób.

Grupa nadal jest zespołem grającym w hołdzie dla Gn'R, ale także chcą robić własne rzeczy. Debiutancka płyta została wydana w kwietniu 2009 roku. Plany na przyszłość to wydanie płyty również w języku angielskim i zorganizowanie ogromnego koncertu Gn'R Tribute z orkiestrą symfoniczną, która byłaby sensacją na całym świecie.

Historia się nie kończy - Hollywood Rose chcą podbić teraz europejskie sceny, w tym Polskę i Wrocław!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław

Facebook