Young Stadium Club – Everything Everyone Everywhere

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Within Temptation

26.10.2018 - 27.10.2018

Within Temptation

Torwar, Warszawa

27.10.2018

Ceny biletów:
    - 20zł - w przedsprzedaży
    - 25zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Young Stadium Club – Everything Everyone Everywhere


Cztery osoby w zespole - jeden spójny styl muzyczny, który przyciąga i hipnotyzuje nie tylko fanów, ale i innych (uznanych!) światowych wykonawców.

Young Stadium Club swój początek datują na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych.

Dziennikarze z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA pieją z zachytu nad kolejnymi numerami zespołu, który wśród swoich inspiracji wymienia takich gigantów indie rocka jak Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip są jednak na tyle unikalni, że udaje im się tworzyć muzykę niespotykaną na polskiej scenie!

W 2016 roku zespół zagościł na scenie festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, festiwalu H&M Loves Music w Warszawie, swoją moc pokazali również występując jako support przed brytyjskim zespołem The Vamps, a pod koniec roku rozgrzali publiczność przed koncertem Nothing But Thieves w Warszawie!

Zespół YSC ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi muzykami i producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Paul Whalley (Snarky Puppy, Mumford and Sons), Reece Pullinger (David Guetta), Bright Sparks (Tiesto), Danny Shah ( Nicky Romero, The Vamps).

Wizytówką debiutanckiego albumu jest najnowszy singiel ‘Say What You Want’.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Hybrydy, Złota 7/9, Warszawa

Facebook