Fertile Hump, The Saturday Tea

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 25 zł - w przedsprzedaży
    - 30 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Fertile Hump, The Saturday Tea


Już teraz mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy headline'owy koncert Fertile Hump w Poznaniu! Razem z nimi przyjedzie świetna załoga z The Saturday Tea! Oba zespoły można było zobaczyć przy okazji festiwalu Spring Break. Fertile Hump swoim występem zachwyciło ostatnio także publiczność w Aula Artis przed Me And That Man!

Fertile Hump to Magda Kramer (wokal, gitara), Tomek Szkiela (gitara, wokal) oraz ten przezabawny osobnik - Maciek Misiewicz (perkusja). Dajemy państwu korzennego, bluesowego rock’n’rolla ale przede wszystkim traumę i szczere do bólu i smutne jak chuj teksty pisane w warszawskiej kuchni. Fertile Hump od początku związane jest z wytwórnią Instant Classic gdzie w 2015 wydali EP'ke a w 2016 long play "Dead Heart".

"Goodnight, Goodbye" - https://www.youtube.com/watch?v=hXaXMWmuFyk -

"Dreams" - https://www.youtube.com/watch?v=MbdTy1-EKDs

The Saturday Tea - indie rock (Warszawa)

Tłumaczone z angola: oto zespół, który gra rock z garażu a zaczał grać ów rock w mieście stołecznym Warszawa. Ich muzyka (ten rock) przepełniona jest brudem, blues'em, pogłosikami, prostymi beat'ami, przesterowanymi gitarkami a co najważniejsze - łapliwymi haczykami, których nie wyjmiesz sobie z głowy.

http://www.thesaturdaytea.com/

https://www.facebook.com/thesaturdaytea

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Pod Minogą, Nowowiejskiego 8, Poznań

Facebook