Majówka z Jedynką - Samantha Fox, Suzi Quatro

Majówka z Jedynką - Samantha Fox, Suzi Quatro

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 100 zł - w przedsprzedaży
    - 120 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Samantha  Fox, znana także jako Sam Fox – brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka. W swoim muzycznym dorobku ma takie przeboje jak "Touch Me (I Want Your Body)" (1986), "Do Ya Do Ya (Wanna Please Me)" (1986), "Nothing's Gonna Stop Me Now" (1987), "Naughty Girls (Need Love Too)" (1988), "I Wanna Have Some Fun" (1988) i "I Only Wanna Be with You" (1988).
Karierę muzyczną rozpoczęła w drugiej połowie lat 80. Jej debiut na żywo miał miejsce w klubie Hippodrome. Nagrany w 1986 roku pierwszy przebój "Touch Me (I Want Your Body)" trafił od razu na czołowe miejsca  list przebojów (3. miejsce w Wielkiej Brytanii; 4. w USA). Drugi singel, "Do Ya Do Ya (Wanna Please Me)", znalazł się na dziesiątej pozycji w Wielkiej Brytanii. Pochodziły one z debiutanckiego albumu Samanthy, Touch Me. Rok później wydana została druga płyta, Samantha Fox, z kolejnym hitem "Nothing's Gonna Stop Me Now" i balladą "True Devotion".

Suzi Quatro - amerykańska piosenkarka, basistka, i aktorka popularna zwłaszcza w latach 70.
Jej muzyka jest zaliczana do gatunków glam rock i pop. Często stosowanym jest określenie jej jako "glam pop".
Odkryta w mieście rodzinnym przez znanego producenta Mike'a Mosta, przeniosła się w 1971 do Wielkiej Brytanii. Wkrótce zaczęła wykonywać piosenki znanego duetu Nicky Chinn/Mike Chapmann, które przyniosły jej dużą popularność, zwłaszcza w Europie i Australii.
Największe przeboje:   Rolling Stone,  Can the Can,  48 Crash, Stumblin' in (w duecie z Chrisem Normanem)

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Facebook