Letni Festiwal Gitary Krzyżowa 2011 - Gitarowy Piknik

Letni Festiwal Gitary Krzyżowa 2011 - Gitarowy Piknik

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Gitarowy Piknik w Parku Staromiejskim.
Ceny biletów:
    - 25 zł

Szczegóły wydarzenia

W piątek 5 sierpnia w Parku Staromiejskim odbędzie się Gitarowy Piknik organizowany przez Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe. Głównym punktem wydarzenia, oprócz doskonałej zabawy, będzie koncert wybitnych artystów, którzy wystąpią na Scenie Letniej Wrocławskiego Teatru Lalek. Impreza rozpocznie się o 16.30 i potrwa do około godziny 21.30.
Koncert organizowany jest podczas Letniego Festiwalu Gitarowego, który odbywa się od 1 do 8 sierpnia w Krzyżowej koło Świdnicy. Jest to impreza skupiająca fanów gitary, profesjonalistów i amatorów, na tygodniowych warsztatach, koncertach, pokazach i lekcjach mistrzowskich. Gitarowy Piknik we Wrocławiu ma na celu zaprezentowanie szerszej publiczności tego, co dzieje się podczas Festiwalu. Dlatego w ramach koncertu wystąpią artyści i wykładowcy zaangażowani w pracę z uczestnikami warsztatów w Krzyżowej: gitarzyści klasyczni – Krzysztof Pełech, Leszek Potasiński i Robert Horna, kameralista Antonello Lixi, gitarzysta jazzowy Marcin Olak oraz finalista programu Must be the Music – Piotr Restecki. Ewentualny chłód wieczoru rozgrzeją artyści flamenco – gitarzysta Kuba Niedoborek i Agata Teodorczyk z grupą tancerek.
Gitarowy Piknik w Parku Staromiejskim jest fantastyczną propozycją nie tylko dla fanów muzyki gitarowej i nie tylko dla melomanów, ale dla wszystkich wrocławian, którzy po całym tygodniu pracy chcą wypocząć w urokliwym plenerze i przy dźwiękach relaksującej muzyki.  

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Facebook