TRIO: Andrzej Sikorowski, Maja Sikorowska, Jacek Królik

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 70 zł - w przedsprzedaży
    - 80 zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Trio - Andrzej Sikorowski, Maja Sikorowska, Jacek Królik


Połączenie dwóch muzycznych pokoleń i kultur, polskiej oraz greckiej. Koncert jest opowieścią o rodzinie, która łączy dwie tradycje. Nie brakuje w nim greckich rytmów, które przywołują znane powszechnie muzyczne tematy.

Maja Sikorowska, która wychowała się na piosence wymagającej”, konsekwentnie kontynuuje rozpowszechnianie utworów szanujących kulturę słowa.

Andrzej Sikorowski wykonuje w programie zarówno największe przeboje zespołu Pod Budą, znane szerokiej publiczności, takie jak: Ale to już było, Jak kapitalizm, to kapitalizm, Bardzo smutna piosenka retro oraz utwory pochodzące z dwóch ostatnich nagranych wspólnie z córką płyt Kraków-Saloniki i Sprawa rodzinna. Maja Sikorowska prezentuje swoją sztandarową piosenkę Głos z oddali oraz inne przeboje napisane dla niej przez ojca, takie jak Koledzy taty czy Kraków-Saloniki (kompozycja Seweryna Krajewskiego).

Skład zespołu: Maja Sikorowska – śpiew (także w j. greckim); Andrzej Sikorowski – śpiew, gitara, prowadzenie koncertu-autor tekstów, kompozytor; Jacek Królik gitara.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Klub Pokład, AL.Jana Pawła II 11, Gdynia

Facebook