pARTyzant

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Wolf Alice

Klub Hybrydy, Warszawa

17.01.2018

Ceny biletów:
    - 25zł

Szczegóły wydarzenia

pARTyzant

pARTyzant to wirtuoz gitary polecany m.in. przez Joe Satrianiego. Wyjątkowy, widowiskowy styl umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie. Doceniło to ponad 6 milionów widzów śledzących jego kanał YouTube. Na perkusji towarzyszy mu syn Mikołaj Toczko , który „ jawi się jako utalentowany i trafiający w punkt perkusista z ogromnym potencjałem, wszechstronnością i możliwościami” ( Wojtek Margula „Magazyn Gitarzysta” ).

Za niskie częstotliwości odpowiada w zespole Paweł Klimczak. Muzycy poruszają się sprytnie pomiędzy różnymi stylistykami , pomiędzy utworami własnymi oraz interpretacjami znanych tematów wykorzystując do tego
celu nie tylko instrumenty muzyczne ale również przedmioty takie jak ołówki czy maszynę do pisania…

„Bez Was nie byłoby nas” to hasło przewodnie czwartej edycji trasy Gitarowa OFFensywa.Kierując się sugestiami fanów pARTyzant wzbogacił repertuar utworami znanymi z jego kanału YouTube/partyzgit dotąd nie wykonywanymi na żywo. Uczestnicy koncertów pARTyzanta wiedzą ,że pełne są one interakcji z publicznością . Podczas „Gitarowej Ofensywy IV ” artysta postanowił rozszerzyć tą formułę poprzez stworzenie z odbiorcami swoistej , jednolitej orkiestry. Program dopełni kilka premierowych utworów , które pojawią się na nowej płycie zespołu oraz nieodzowne od lat piosenki z „Jelonkiem” na czele. Nie zabraknie również mocnych rockowych riffów , bluesowych smaczków , a także znanych tematów filmowych w oryginalnych interpretacjach.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook