The Rasmus

The Rasmus
Bilety na to wydarzenie dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży sieci EMPiK

Miejsca imprez:

Ceny biletów:
    - 89zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:


THE RASMUS


23 września 2018 – Gdańsk, Stary Maneż

24 września 2018 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2


Bilety w cenie 89 zł w sprzedaży od piątku, 8 grudnia 2017, od godz. 10:00 na Stodola.pl i www.LiveNation.pl


Po ogromnym sukcesie tegorocznych koncertów w Warszawie i Krakowie, zespół przyjedzie ponownie do Polski w 2018 r.!

The Rasmus wracają po krótkiej przerwie! Przyjadą w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy singiel „Paradise”, który został nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family.

Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie.

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć się życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana zdecydowanie pozytywnie odbiła się na nowej twórczości grupy.

O nowym singlu The Rasmus „Paradise” (z ang. „Raj”), Lauri mówi: „Raj jest rzeczą względną. To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.”


Bilety w cenie 89 zł w sprzedaży od piątku, 8 grudnia 2017, od godz. 10:00 na Stodola.pl i www.LiveNation.pl

Organizator:

Live Nation

Klub Stodoła

Gdzie:

  • Stary Maneż, ul. J. Słowackiego 23, Gdańsk
  • Centrum Koncertowe A2, Góralska 5, Wrocław

Facebook