The Rasmus, support: KLOGR, The Weyers

The Rasmus, support: KLOGR, The Weyers

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

The Rasmus, support: KLOGR, The Weyers

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Klub Stodoła, Warszawa, Klub Kwadrat, …

Bilety na to wydarzenie dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży: EMPiK, Saturn Media-Markt!
Ceny biletów:
    - 99zł

UWAGA:

Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie


Nieletni poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać ze sobą podpisany przez rodziców/opiekunów formularz zgody: pobierz

Szczegóły wydarzenia

Live Nation i klub Stodoła informują:


KLOGR gościem specjalnym koncertów The Rasmus


The Weyers drugim supportem koncertów The Rasmus

12.11.2017 klub Stodoła, Warszawa

14.11.2017 klub Kwadrat, Kraków


The Weyers to dwaj bracia, Adi i Luke Weyermann pochodzący z Zurychu w Szwajcarii. Nazwa zespołu wywodzi się w klasycznych, brytyjskich zespołów sceny rockowej. Jak przyznają sami muzycy – „Dla nas język angielski jest elektryzujący, jedyny, który jednocześnie brzmi jak perkusja i gitary.”. Ich muzycznym gatunkiem jest rock, bo tylko on jest w stanie przekazać muzyczną wizję The Weyers. Chętnie miksują rocka z innymi gatunkami muzycznymi – dzięki temu w „Bout Love” słychać dumne wpływy bluesa, a w „So Goog To See You” subtelne odwołania do country.

Luke Weyermann mówi o zespole: “Adi jest mózgiem, ja mięśniami”, odwołując się do symbiozy jaką zachowują w swoim zespole. To doskonałe porównanie, jako, że Adi odpowiada za teksty i wokal w większości piosenek, a Luke wprawia słowa w życie za pomocą swojej perkusji. I chociaż Luke uwielbia w życiu flirtować z surową energią punka, alternatywy i hardrocka, to Adi poprowadził zespół ku subtelniejszym dźwiękom Boba Dylana i odkrywa zupełnie nowe kierunki, w które zabiera go muzyka. Ten prawdziwy bromance zaprezentuje swoje możliwości na dwóch klubowych koncertach, rozgrzewając publiczność przed występem gwiazdy wieczoru – The Rasmus.

Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie.

Przed The Rasmus zagra również włoska kapela, KLOGR. Tuż przed premierą nowego albumu pod tytułem „Keystone” polscy fani będą mieli okazję posłuchać największych utworów Włochów. Ich styl można określić jako alternatywny, progresywny metal, który czerpie pełnymi garściami z dorobku Metalliki, Alice in Chains czy Toola.

Klubowe sceny w Warszawie i w Krakowie już jesienią zabrzmią niecodzienną mieszanką muzyczną, która z pewnością rozgrzeje jesienne wieczory.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator:

Live Nation

Klub Stodoła

Gdzie:

  • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Facebook