Lady Pank

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 70zł - w przedsprzedaży
    - 80zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Lady Pank


NAJBARDZIEJ LEGENDARNY POLSKI ZESPÓŁ ROCKOWY OBCHODZI W TYM ROKU JUBILEUSZ 35-LECIA! ZAŁOŻONY W 1981 ROKU PRZEZ JANA BORYSEWICZA, JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH POLSKICH KOMPOZYTORÓW I GITARZYSTÓW. WRAZ Z WOKALISTĄ JANUSZEM PANASEWICZEM STANOWIĄ TRZON GRUPY, KTÓRA JUŻ OD 35 LAT KRÓLUJE NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ.

PRZEBOJE: "MNIEJ NIŻ ZERO", "KRYZYSOWA NARZECZONA", "TAŃCZ GŁUPIA, TAŃCZ", "MAŁA LADY PUNK", "ZAMKI NA PIASKU", "ZAWSZE TAM, GDZIE TY", "SZTUKA LATANIA", "FABRYKA MAŁP", "WCIĄŻ BARDZIEJ OBCY", "VADEMECUM SKAUTA", "ZOSTAWCIE TITANICA", "MARCHEWKOWE POLE", "TACY SAMI", "NA CO KOMU DZIŚ", "7-ME NIEBO NIENAWIŚCI", "MŁODE ORŁY", "STRACH SIĘ BAĆ" CZY "STACJA WARSZAWA" NA STAŁE WESZŁY DO KANONU POLSKIEJ MUZYKI& ROZRYWKOWEJ I WYCHOWAŁY JUŻ KILKA POKOLEŃ SŁUCHACZY".

PODCZAS 35-LETNIEJ DZIAŁALNOŚCI ZESPÓŁ WYDAŁ PONAD 20 PŁYT, KTÓRE POBIŁY WSZELKIE REKORDY SPRZEDAŻY CZYNIĄC LADY PANK NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYM ZESPOŁEM ROCKOWYM W POLSCE. W KWIETNIU 2016 ROKU UKAZAŁ SIĘ PREMIEROWY ALBUM PT. "MIŁOŚĆ I WŁADZA", KTÓRY PROMUJE SINGIEL I TELEDYSK "MIŁOŚĆ" Z UDZIAŁEM ZNANEJ AKTORKI OLGI BOŁĄDŹ.

LADY PANK JEST PIERWSZYM POLSKIM ZESPOŁEM, KTÓRY POSIADA WŁASNE OFICJALNE INTERNETOWE RADIO "RMF LADY PANK" DOSTĘPNE W SERWISIE INTERNETOWYM RMFon.pl.

Z OKAZJI 35-LECIA ODBYWA SIĘ JUBILEUSZOWA TRASA KONCERTOWA, PODCZAS KTÓREJ ZESPÓŁ ODWIEDZI W SUMIE BLISKO 100 MIAST. KONCERTY LADY PANK TO PRAWIE DWUGODZINNA LAWINA PRZEBOJÓW, EKSPLOZJA ENERGII, NIEPOWTARZALNE BRZMIENIE GITARY JANA BORYSEWICZA I CHARYZMATYCZNY WOKAL PANASEWICZA.

KAŻDY KONCERT PLENEROWY UŚWIETNIAJĄ WIZUALIZACJE  ORAZ HISTORYCZNE FILMY I TELEDYSKI ZESPOŁU WYŚWIETLANE NA EKRANIE LEDOWYM.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Galicja Productions

Gdzie:

  • Klub Kwadrat, Skarżyńskiego 1, Kraków

Facebook: https://www.facebook.com/events/1750424755254189

Facebook