Papa Roach + support: NOKO

Papa Roach + support: NOKO

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Znamy już zespół, który otworzy koncert formacji Papa Roach w Warszawie! Mamy przyjemność ogłosić, że supportem Amerykanów 24 listopada w klubie Progresja będzie polski zespół NOKO! Jest to z pewnością fantastyczna wiadomość dla fanów finalistów programu "Must Be The Music". Jest to także duże wyróżnienie dla muzyków NOKO - pojawić się na jednej scenie z zespołem takiego formatu.
Bilety wyprzedane!

Szczegóły wydarzenia

Na fali niegasnącej popularności juz wkrótce do Polski przybędzie legenda rocka Papa Roach! 24 listopada w warszawskiej Progresji polscy fani będą mogli odśpiewać największe przeboje grupy: "Last Resort". Between Angels And Insects", "She Loves Me Not" czy "Forever". Prosto ze słonecznej Californii grupa przywiezie do nas muzykę z gorącego jeszcze albumu "The Connection", który ukaże się już 2 października. Albumy tego zespołu zazwyczaj pokrywały się złotem lub platyną, a ich sprzedaż przekroczyła juz dawno ponad 15 milionów płyt na całym świecie.
 
Od czasu kiedy Papa Roach po raz pierwszy stanęli na scenie jako zespół w szkolnym konkursie talentów, brawurowo wykonując utwór Jimmiego Hendrixa "Fire" minęło prawie 20 lat! W tamtym czasie panowie nie zdawali sobie pewnie sprawy z tego jak potoczy się ich kariera - 6 albumów studyjnych i siódmy w drodze! Trasy koncertowe u boku Incubus czy Deftones, bardzo pomogły zespołowi w karierze, ale bardzo szybko Papa Roach zyskał własną publikę, wierną im do dziś. Przez lata muzyka tego zespołu ewoluowała. Pierwsze płyty utrzymane były w klimatach nu metalu, rap metalu, potem kolejne prezentowały hard rocka, heavy metal czy post - grunge. Wraz z płytą "Metamorphosis" w 2009 roku zespół przeszedł kolejną transformację - było znowu mocniej i jeszcze szybciej. Wokalista Jacoby Shaddix o muzyce Papa Roach: "Jesteśmy zespołem, który krąży pomiędzy metalem, hardcorem, punk rockiem i popem. Staramy się to wszystko zgrabnie połączyć". Dla muzyków balansowanie pomiędzy stylami jest naturalną rzeczą. Są oczywiście i takie elementy, które się nie zmieniają, ale delikatne metamorfozy czynią Papa Roach jeszcze bardziej interesującym i zaskakującym.
 
Co przyniesie ze sobą nowy album - wprost nie możemy się doczekać, podobnie jak listopadowego koncertu w Polsce, na który serdecznie zapraszamy!
 
Metal Mind Productions
 
Zaprasza

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Metal Mind Productions

Facebook