Voo Voo

Voo Voo

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Voo Voo

10.12.2017 - 17.12.2017

Ceny biletów (przedsprzedaż / od 1 kwietnia):
    - 70zł/90zł - siedzące
    - 50zł/70zł - stojące

Szczegóły wydarzenia

Voo Voo


W 30. rok swego istnienia grupa Voo Voo weszła z 35. albumem "Dobry wieczór". Płyta miała premierę 24 października 2014r. Na płycie znalazło się 10 utworów. Prócz zasadniczego składu (Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz i Michał Bryndal) w nagraniu gościnny udział wzięli Alim Gasimov (Azerbejdżan), Fargana Gasimova (Azerbejdżan) oraz Zespół wokalny „Bornus Consort”.

"Kto wie, czy „Dobry wieczór” nie jest jedną z najbardziej „szamańskich” płyt w dyskografii Voo Voo. Tych transowych, rozedrganych i tak naturalnie rozimprowizowanych. Z melodyjnymi i medytacyjnymi w klimacie balladami. W nowej opowieści, którą snuje dziś przed nami Wojciech Waglewski ze swym zespołem, znajdziemy szeroką paletę sposobów kształtowania melodii, harmonii, rytmu, wreszcie - gitarowych technik.

Gdy gra Voo Voo zespół to wkłada w swoją muzykę całego siebie. A robiąc to nie może uniknąć i nawiązań do muzycznej – także przecież i swojej - tradycji. To „stare zrobione po zupełnie nowemu” na „Dobrym wieczorze” zapewniam, że szybko rozszyfruje niejeden słuchacz.

Bo jest to również na pewno jedna z tych najbardziej osobistych płyt Waglewskiego, skupiająca w sobie wszystkie istotne cechy jego (tak zwartej słownej, i tak otwartej kompozytorskiej) twórczości. Oryginalna, ognista, a niekiedy daleka także od rockowej konwencji. (Maciej Proliński).

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook