Koncertowa Jesień: Snowman

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Dżem

Wytwórnia, Łódź

18.02.2018

Another Pink Floyd - Toruń

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

CKK Jordanki, Toruń

18.02.2018

Ceny biletów:
    - 40zł - w przedsprzedaży
    - 46zł - w dniu imprezy

Harmonogram koncertów:

18:00 Otwarcie drzwi
19:00 Konrad Bebiołka
20:00 Snowman

Szczegóły wydarzenia

Snowman


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Snowman! Autorzy przeboju „Znów jesteś sobą” zagrają 26 listopada w klubie Blue Note w ramach Koncertowej Jesieni, która w tym roku odbędzie się we współpracy z fundacją FAQ RAK!

Zespół Snowman pochodzi z Poznania, a ich początki sięgają 2002 roku. Po sześcioletniej przerwie ukazała się ich kolejna płyta ("Gwiazdozbiór").

Nowy album Snowmana to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego co prawdziwe.

Uznany za jeden z najbardziej oryginalnych i intrygujących bandów tym razem powraca z płytą w całości polskojęzyczną. Nowy repertuar to kompozycje które stanowią spójną całość, dojrzałe, energetyczne brzmienie, intrygujące teksty i rewelacyjny wokal Michała Kowalonka. Wokalista kojarzony był także jako następca Artura Rojka, po jego odejściu z Myslovitz, zdecydował się jednak postawić na własny projekt. Na płycie dominują krótkie i chwytliwe utwory, które idealnie wpasowują się w klimat bezpretensjonalnych, rockowo-popowych, radiowych przebojów w najlepszym wydaniu. Warto dodać, że grupa równie fantastycznie prezentuje się na żywo, czego przykładem był ich występ na tegorocznym Enea Spring Break Festival, który zaliczany jest do jednych z najlepszych koncertów podczas poznańskiego festiwalu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: GoAhead

Gdzie:

  • Klub Blue Note, Kościuszki 76/78, Poznań

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook