Hurts

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rock & Pop.

Ceny biletów:
    - 120zł - w przedsprzedaży
    - 140zł - w dniu imprezy

Szczegóły wydarzenia

Hurts


Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty uwielbianej w Polsce grupy Hurts! Grupa wystąpi 19 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP) i 21 listopada w Warszawie (Torwar)!

W tym roku mija już siedem lat od kiedy Europę opanował hit „Wonderful Life” z ich debiutanckiej płyty „Happiness”. Od tego czasu Hurts stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku. Ich kolejne przeboje „Stay”, „Better Then Love”, „Some Kind Of Heaven” czy „Lights” podbiły listy przebojów w większości krajów Europy, w Polsce przynosząc im platynowe i złote płyty. W samym 2016 roku Hurts sprzedali ponad 100 tys. biletów na swoje koncerty, stając się jednym z najbardziej dochodowych zespołów brytyjskich ostatniej dekady.

Zapowiadaną na 28 września płytę ‘Desire’ promuje singiel ‘Beautiful Ones’, któremu towarzyszy przejmujący i prowokujący klip. Wywołujący skrajne emocje obraz jest ‘świętowaniem indywidualności’ – nie brak w nim skrajnych emocji, od nienawiści, miłości, brutalności po piękno.

W październiku zespół wyruszy w swoją największą dotychczasową trasę koncertową obejmującą w 10 tygodni prawie 30 występów. W Polsce Hurts zobaczymy 19 listopada w Poznaniu i 21 listopada w Warszawie.


Timeline:

  • 18.30 - otwarcie drzwi
  • 19.30 - Igo & Bass Trall
  • 20.30 - Hurts

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

Facebook