Uwaga - informacja na temat zakupu biletów od osób trzecich

Szanowni Państwo!


W ostatnim czasie zwiększyła się ilość prób zakupu biletów w sklepie internetowym Ticketpro z użyciem kradzionych kart płatniczych. Dzięki procedurom bezpieczeństwa naszego pośrednika płatności, odpowiedzialnego za bezpieczeństwo obrotu kartowego, transakcje podlegają natychmiastowej weryfikacji dzięki zastosowaniu najnowszej technologii. Informujemy, że każdy bilet zakupiony kradzioną kartą, ewentualnie przy użyciu uzyskanych wskutek przestepstwa danych z karty jest unieważniany, a dane klientów związane z taką transakcją przekazujemy policji.

Współpracujemy z wieloma serwisami, które oferują zakup naszych biletów online. Zawsze w takim przypadku zostaną Państwo przekierowani na podstronę naszego sklepu internetowego, gdzie dokonuje się pełna transakcja. W momencie dokonywania zakupów prosimy zwracać szczególną uwagę na to czy połączenie jest szyfrowane oraz kto jest odbiorcą Państwa płatności. Pełna lista naszych punktów sprzedaży i partnerów handlowych (w tym portali internetowych sprzedających bilety we współpracy z nami) znajduje się na naszej stronie internetowej.

Przypominamy, że nabywanie biletów z drugiej ręki niesie za sobą ryzyko kupienia biletu nieważnego. Poszczególni organizatorzy jasno informują w warunkach umów kupna-sprzedaży biletów, że ich odsprzedaż po cenach zawyżonych wiąże się z ryzykiem unieważnienia biletu i pozbawieniem prawa do udziału w danym wydarzeniu. Szczególnym ryzykiem obarczone jest kupowanie z drugiej ręki tzw e-ticketów.

Przypominamy, że zgodnie z art. 270 Kodeksu Karnego z tytułu fałszowania biletów grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Prosimy o zgłaszanie się do nas w przypadku otrzymania oferty zakupu biletów od osoby postronnej, zawsze staramy się w miarę możliwości pomóc w identyfikacji biletów i wskazaniu czy są one legalne czy wiążą się z próbą oszustwa.