Informacje dla klientów

Działamy w Polsce od marca 2004 roku i zajmujemy się dystrybucją biletów w systemie on-line na imprezy masowe (głównie koncerty muzyczne), odbywające się na terenie Polski.

Sprzedajemy bilety, tak jak inni sprzedawcy. Cała różnica polega na tym, że są one drukowane dopiero w momencie zakupu przez Państwa. Dzięki naszemu systemowi komputerowemu macie Państwo zawsze możliwość wyboru najlepszego z dostępnych jeszcze miejsc, niezależnie od tego w którym z naszym punktów zechcecie go Państwo nabyć.

Listę wszystkich naszych punktów sprzedaży znajdziecie Państwo tutaj.

W związku z jej dynamicznym rozwojem prosimy o sprawdzanie na bieżąco jaki punkt sprzedaży znajduje się najbliżej Państwa. Co tydzień, dla Państwa komfortu, przybywa kilka nowych.

Jeśli jednak nie chcecie Państwo wychodzić z domu, proponujemy zakup biletów na wybrany koncert poprzez sklep internetowy (płatność kartą kredytową, przesyłka listem poleconym około 3 dni lub przesyłka kurierska).

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony, dzięki czemu nie przegapicie Państwo występu swojego ulubionego artysty.

W sieci punktów Ticketpro Polska możecie Państwo kupić bilety na większość koncertów odbywających się w Polsce, pełny ich wykaz znajduje się tutaj: lista punktów sprzedaży.

Proponujemy Państwu dodanie naszej strony do stron ulubionych lub ustawienie jej jako strony startowej.

Ze swojej strony prosimy o odpowiednie przechowywanie zakupionych biletów, aby nie zgubić kuponu kontrolnego czy nie zniszczyć informacji na nich nadrukowanych.

Zespół Ticketpro Polska zawsze służy chętnie pomocą i informacją, możecie Państwo do nas dzwonić (32/352 00 04) lub mailować (office@ticketpro.pl). Żaden e-mail nie zostanie bez odpowiedzi.
Zapraszamy do zakupu biletów!