Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne są bez wątpienia największym widowiskiem pirotechnicznym w Polsce i jednym z największych w Europie. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką. Idealne zgranie wszystkich elementów przenosi widzów w niezwykły świat ognia, laserów i dźwięku.
Ceny biletów:

  Stojące płyta (przedsprzedaż / w dniu imprezy):
  - 39,99zł / 60zł- Normalne
  - 29,99zł / 40zł- Ulgowe (do lat 12)
  - 39,49zł / 60zł- Grupowe (minimum 2)

  Siedzące trybuna (przedsprzedaż / w dniu imprezy):
  - 89,99zł / 120zł- Normalne
  - 79,99zł / 110zł- Ulgowe (do lat 12)
  - 89,49zł / 120zł- Grupowe (minimum 2)

Komunikat organizatora:

Kasy biletowe oraz parking na lotnisku czynne od godz. 16:00

Na MPP dojedziesz i wrócisz bezpłatnymi autobusami linii S2: Pobierz rozkład

Szczegóły wydarzenia

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016 w Katowicach i Gdańsku wśród największych festiwali w Europie. Potęga eksplozji i światła! W 2016 roku Katowice i Gdańsk ugoszczą jeden z największych festiwali pirotechnicznych w Europie.

Za nami pokazy w Warszawie i Katowicach, które w 2015 roku przyciągnęły ponad 65 000 uczestników. Zobaczcie jak wyglądały jedne z najpiękniejszych widowisk pirotechnicznych w Europie. 7000 ładunków wystrzelonych w powietrze, widowiskowe spektakle pirotechniczne, synchronizacja z muzyką, niesamowite pokazy laserowe oraz koncerty. Zapraszamy na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2016!

Strefa trybun.
W 2016 roku podczas III Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych dla uczestników festiwalu zostanie udostępniona specjalna strefa trybun wraz z miejscami siedzącymi.

Pokazy, jakich jeszcze nie było.
Organizatorzy III Międzynarodowego Pokazu Pirotechnicznego opowiadają o wydarzeniu.
III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne są bez wątpienia największym widowiskiem pirotechnicznym w Polsce i jednym z największych w Europie. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką. Idealne zgranie wszystkich elementów przenosi widzów w niezwykły świat ognia, laserów i dźwięku.

Spektakularne widowisko przygotowywane jest przez najlepszych pirotechników w Europie. Całe piękno pokazu widz odczuje będąc w strefie widokowej z odległości ok. 150 metrów od wystrzałów. To właśnie w strefie widokowej usłyszymy muzykę idealnie dopasowaną do całego show wraz z efektami wizualizacji laserowych. Nad końcowym efektem całego wydarzenia pracuje ponad 500 osób a prace rozpoczynają się już rok wcześniej. W 2016 roku na uczestników czekają 3 potężne, zapierające dech w piersiach spektakle!

Podczas MIĘDZYNARODOWYCH POKAZÓW PIROTECHNICZNYCH w Gdańsku i Katowicach zobaczycie MEGA POKAZY AKROBACJI MOTOCYKLOWYCH! Swoje umiejętności zaprezentują najlepsi z najlepszych http://freestylefamily.pl/

Uwaga! Drogi w pobliżu terenu imprezy zostaną wygrodzone i wyłączone z ruchu pieszego!

Harmonogram imprezy:

20:00 Otwarcie bram
20:10 Występy muzyczne
20:50 Pokaz akrobacji motocyklowych
21:30 I Widowisko – OPEN FIRE
21:50 Koncert cz.1
22:20 II Widowisko – INTERNATIONAL FIRE
22:40 Koncert cz.2
23:10 III Widowisko – FINAL FIRE
23:30 Zakończenie imprezy

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook