Kabaret Skeczów Męczących - L!ve

Kabaret Skeczów Męczących - L!ve

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Kabaret Skeczów Męczących

19.01.2018 - 14.04.2018

Ceny biletów:
    - 55zł

Szczegóły wydarzenia

Kabaret Skeczów Męczących


Kabaret Skeczów Męczących powstał w Kielcach w roku 2003. Do tej pory formacja stworzyła pięć autorskich programów, z których każdy był bardzo dobrze przyjmowany i wielokrotnie nagradzany. Członkowie KSM na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem. Ogólnopolską popularność przyniosły im takie kabaretowe hity jak „Piosenka Trenera” – o korupcji w polskiej piłce, czy piosenka „Nasza Klasa”. Już chyba każdy zna też ich skecze o Jacku Krzynówku i mało rozgarniętym ochroniarzu „Śrubie”. Bardzo często są obecni w telewizyjnych realizacjach programów kabaretowych. KSM wywalczył ponad 50 nagród na wszelkich konkursach kabaretowych (m.in. PAKA, Lidzbark).

Skład kabaretu:
Karol Golonka (ur. 2 listopada 1981 roku w Kielcach) - absolwent Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach, magister nauk politycznych. Od roku 2006 scenarzysta telewizyjnych programów rozrywkowych, reżyser felietonów telewizyjnych (Duże dzieci, Podróże z żartem, Mój pierwszy raz).
Jarosław Sadza (ur. 23 kwietnia 1982 roku w Kielcach) - absolwent Politechniki Świętokrzyskiej, z wykształcenia magister zarządzania i inżynierii produkcji. Wcześniej związany z kieleckim kabaretem Im'potencjał.
Marcin Szczurkiewicz (ur. 28 lipca 1981 roku w Kielcach) - absolwent Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Magister filologii angielskiej. Od roku 2006 scenarzysta telewizyjnych programów rozrywkowych, reżyser felietonów telewizyjnych (Duże dzieci, Podróże z żartem, Mój pierwszy raz).
Michał Tercz (ur. 10 lipca 1981 roku w Kielcach) - absolwent filologii angielskiej, obecnie student socjologii.
Kamil Zygan (ur. 22 maja 1989 roku w Kielcach) - akustyk, przyjaciel a zarazem najnowszy 'nabytek' Męczących.


Więcej na: http://www.ksm.art.pl/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook