I Letnia Sesja Śmiechoterapii - Ani Mru Mru

I Letnia Sesja Śmiechoterapii - Ani Mru Mru

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Formacja Chatelet

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne …

20.01.2018 - 20.01.2018

Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie Kabaretu

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

20.01.2018 - 20.01.2018

Ceny biletów:
    - 40zł

Szczegóły wydarzenia

I Letnia Sesja Śmiechoterapii - Ani Mru Mru

Jesienna depresja i zimowa szaruga już dawno odeszły w zapomnienie! Każdy myśli już o lecie! A jeśli jest to Olsztyńskie Lato Artystyczne, to wiadomo, że będziemy się świetnie bawić i śmiać do rozpuku!

Choć historia Ani Mru Mru nie jest kolosalnie długa (kabaret działa od 1999 roku), chłopaki mają na swoim koncie pięć… nie, sześć programów. W marcu tego roku swoją premierę miała seria zupełnie nowych skeczów. Z programem „Skurcz!” Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek wystąpią w Olsztynie podczas pierwszej Letniej Sesji Śmiechoterapii!

PaKA, Ryjek, TOPtrendy, Mazurskie Lato Kabaretowe „Mulatka”, Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry, Dąbrowska Ściema Kabaretowa – w tamtejszych zmaganiach pokonali wszystkich. W 2007 i 2011 roku otrzymali Telekamery. Ani Mru Mru to, bez dwóch zdań, jeden z czołowych polskich kabaretów, którego kultowe skecze „Tofik”, „Supermarket” czy „Chińska restauracja” znają wszyscy. W Amfiteatrze im. Czesława Niemena poznamy nowe, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim miłośnikom dobrego humoru.

Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Wydarzenie jest częścią wakacyjnego sezonu artystycznego pod nazwą Olsztyńskie Lato Artystyczne.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook