Bella Skyway Festival: Water Concept Opera

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Formacja Chatelet

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne …

20.01.2018 - 20.01.2018

Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie Kabaretu

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

20.01.2018 - 20.01.2018

Najlepszy Produkt Turystyczny 2014 roku”, kampania promocyjna z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy Keanu Reevesa, ponad 300 tysięcy widzów czyli frekwencyjny rekord, a dodatkowo w tym roku – instalacja jakiej w Europie jeszcze nie było. Bella Skyway Festival 2015 nadchodzi wielkimi krokami.
Ceny biletów:
    - 7,50zł

Komunikat organizatora:

 

Dzieci do 12 roku życia wstęp bezpłatny!
Spektakl trwa około 7 minut.

Szczegóły wydarzenia

Bella Skyway Festival 2015: Water Concept Opera

„Najlepszy Produkt Turystyczny 2014 roku”, kampania promocyjna z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy Keanu Reevesa, ponad 300 tysięcy widzów czyli frekwencyjny rekord, a dodatkowo w tym roku – instalacja jakiej w Europie jeszcze nie było. Bella Skyway Festival 2015 nadchodzi wielkimi krokami.

Water Concept Opera to spektakularna instalacja, której nie można przegapić. Stumetrowa, stworzona z 7000 dysz kurtyna wodna, strumienie wody 25 metrów nad ziemią, 10.000 litrów wody wystrzelonej w powietrze – ta jedyna w Europie, niepowtarzalna iluminacja zostanie zaprezentowana po raz pierwszy właśnie w Toruniu, na błoniach nadwiślańskich. Potężna opera wodna  stworzona przez Bogumiła Palewicza – jednego z najlepszych reżyserów światła w Europie to ogromne wyzwanie, jednak jak mówi sam autor Nie ma rzeczy niemożliwych, bo te wykonuję od ręki. Dopiero cuda zajmują mi troszkę czasu. Jeden z tych cudów to właśnie Water Concept Opera i to właśnie w Toruniu można będzie go doświadczyć.

Wyjątkowo atrakcyjne warunki do obejrzenia instalacji zostaną stworzone dla użytkowników serwisu Ticketpro. Osoby, które zakupią bilety przez ten portal będą mogły uniknąć niepotrzebnego długiego czekania w kolejkach. Każdy kto zakupi bilet przez Ticktpro będzie cieszyć się najlepszymi godzinami pokazów i jeszcze sprawniejszym wejściem na teren instalacji, która – ze względów bezpieczeństwa – jest biletowana – komentuje Przemysław Draheim z Toruńskiej Agendy Kulturalnej. Seanse przeznaczone do przedsprzedaży przez Ticketpro wyznaczone są na godzinę 21.00, 22.00 oraz 23.00, każdego dnia w trakcie trwania festiwalu. Jednak to nie tylko warunki oglądania pokazów powinny zachęcić użytkowników Ticketpro, cena również jest wyjątkowo okazyjna - bilety kosztują jedynie 7,50zł! Myślę, że każdy chciałby spędzić wyjątkowy wieczór w gronie rodziny lub znajomych przy jednej z najbardziej spektakularnych instalacji świetlnych w europie. Dlatego warto kupować bilety w przedsprzedaży i cieszyć się komfortową atmosferą podczas festiwalu – dodaje P. Draheim.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Strona internetowa: http://www.bellaskyway.pl

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook