Teatr Baniek Mydlanych "Dziwactwa Mistrza Bulbulasa"

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Targi Slow Fashion

Hala Stulecia, Wrocław, PGE Narodowy, …

30.09.2017 - 15.10.2017

Ceny biletów:
    - 35zł, 30zł, 25zł

Szczegóły wydarzenia

Teatr Baniek Mydlanych
prezentuje unikalne edukacyjne show dla dzieci
"Dziwactwa Mistrza Bulbulasa"

To jedno z najweselszych i niezwykłych spektakli dla dzieci, gdzie głównymi bohaterami są olbrzymie mydlane bańki! Niesamowite mydlane bańki robią niezapomniane wrażenie na wszystkich, a bajeczny karnawał olbrzymich mydlanych baniek na scenie, podaruję odczucie zachwytu dzieciom i dorosłym. Spektakl zawiera edukacyjną część (historia powstania mydła oraz znaczenie higieny). Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną!

W dziwnym czarodziejskim kraju olbrzymich mydlanych baniek – „Bańkolandzie” wszystko ciekło swoją koleją! Profesor Bulbulas – wykładowca czarodziejskiej "Bul-bul" szkoły w oczekiwaniu swojego 120 letniego jubileuszu, zafascynował się czytaniem baśni i czarodziejskich ksiąg. Lecz któż mógł przypuścić że księga, którą otworzy, przemieni go w złośliwego trolla, a mieszkańców kraju wciągnie w wir dziwnych i niewiarygodnych przygód! Bajeczne "Krzywe bańkolustro", które stworzy Profesor Bulbulas, przewróci całą „Bańkolandzie” do góry nogami!

Baniek wynajdzie "Bulmobil", a sam profesor zmaleje do niewiarygodnych rozmiarów i zorganizuje prawdziwą taneczną bitwę! Czy uczniowie czarodziejskiej "Bul-bul" szkoły, Mydloczka i Baniek będą potrafili wyplątać się z tej mydlano-wesołej i bajeczno - bańkowej historii!?

Interaktywne teatralne przedstawienie dla całej rodziny!
Polecamy dla dzieci od 6 do 11 roku życia!

Czas trwania – 1godz. 10 min.

http://www.teatrbaniek.pl
FB: http://www.facebook.com/teatrbaniek

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook