Spektakl - enVogue

Spektakl - enVogue

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Formacja Chatelet

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne …

20.01.2018 - 20.01.2018

Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie Kabaretu

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

20.01.2018 - 20.01.2018

Ceny biletów:
    - 90zł, 80zł

Szczegóły wydarzenia

EnVogue
na podstawie sztuki Katarzyny Ostrowskiej VOGUE

„enVogue” to komedia szyta na miarę przewrotności kobiecej natury. Krzywe zwierciadło, w którym kobieta zobaczy cząstkę siebie i dystansem się również z siebie pośmieje, a mężczyzna będzie miał szansę odbyć podróż w głąb, nieobliczalnej jak halny, kobiecej duszy.

„enVogue” to przewrotna, słodko-gorzka, a momentami liryczna opowieść z wątkiem kryminalnym. Ten zwariowany świat, zmieniających się konwencji sprawia, że widz zostaje wkręcony w niezłą kabałę.
BOHATEROWIE

Addison (Elżbieta Zającówna) Niech nie zwiedzie nikogo ten styl, wdzięk, charm. Wpuścić Addie do swojego domu oznacza ni mniej, ni więcej: czas zbójowania. Diabelska papryczka piri-piri przy niej nagle traci smak. Królowa jest tylko jedna!

Lucy (Daria Widawska) Kiedy do akcji wkracza Clint Eastwood, czyli Lucy każde jej słowo brzmi jak legenda „Smith & Wesson”. God Save the Queen!

Fryderyk (Kamil Pruban) Kreatywny pr to klucz do sukcesu dla Fryderyka. Są jednak drzwi, do których nie powinien pukać mężczyzna, jeśli nie ma odpowiednich kwalifikacji.

Dana (Beata Kawka) Jeśli kobiety są z Wenus to Dana jest z Marsa i pokonywanie codziennie tej odległości niespecjalnie ją obchodzi. Gdyby natomiast przyznano Nobla za inteligentną stronę humoru, dołączyłaby go do swojej kolekcji trofeów bez wychodzenia z domu. Sensualna (D.N.A.) niebezpieczna (IQ). Mieszanka wybuchowa, której nie zawaha się użyć.

Dzięki wspaniałej energii całej ekipy powstał mocno niekonwencjonalny spektakl, o którym twórcy mówią rollercoaster. „enVogue” to spektakl debiutów! Piotr Grabowski rozpoczął swoją reżyserską drogę, Kamil Pruban aktorską, a Beata Kawka po raz pierwszy zmierzyła się z rolą producenta teatralnego.


Autorzy opracowania "enVogue": PIOTR GRABOWSKI, BEATA KAWKA.
Reżyser: Piotr Grabowski.
Występują:Elżbieta Zającówna, Beata Kawka, Daria Widawska, Kamil Pruban. Ze specjalnym udziałem Cezarego Pazury.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook