Wieczór Komedii Improwizowanej, gość: W.Tremiszewski

Wieczór Komedii Improwizowanej, gość: W.Tremiszewski

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie

23.01.2018 - 28.01.2018

Valses de Vienne - Walce Wiedeńskie - Rzeszów

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

23.01.2018

Ceny biletów:
    - 20zł - ulgowy
    - 25zł - normalny

Szczegóły wydarzenia

WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ z GRUPĄ AD HOC
gość: WOJCIECH TREMISZEWSKI

Wieczór Komedii Improwizowanej to spektakl autorstwa Grupy AD HOC, na który składa się z kilkunastu skeczy (gier, piosenek) tworzonych na oczach widzów. Tutaj nie ma wcześniej ustalonego scenariusza, to widzowie decydują o najważniejszych kwestiach - np. wybierając postacie, miejsca akcji lub sami wchodzą na scenę. Dzięki temu każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wieczory Komedii Improwizowanej w Krakowie odbywają się już od 8 lat, a widzowie za każdym razem skarżą się na zakwasy od śmiechu. Tym razem komicy Grupy AD HOC przypomną swoje najlepsze i najbardziej lubiane gry, ale nie zabraknie również niespodzianek!

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008, jest jedną z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów.

Gościem wydarzenia będzie uwielbiany przez publiczność przyjaciel grupy AD HOC - Wojciech Tremiszewski! Człowiek o niesamowitej charyzmie, genialnym poczuciu humoru i niebagatelnym wzroście. Wspaniały improwizator (Spadkobiercy, W gorącej wodzie kompani, Peleton, Improskład, W trzech osobach).

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook