Rodzinne Targi z Gwiazdami

Rodzinne Targi z Gwiazdami

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Ceny biletów:
    - 10zł

Szczegóły wydarzenia

II Rodzinne Targi z Gwiazdami-12 marca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

W sobotę 12 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - II Rodzinne Targi z Gwiazdami , czyli dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych,  z udziałem znanych i lubianych rodziców. Na wszystkich czekać będzie mnóstwo atrakcji- m.in. nowości rynkowe, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, strefa zabawy i opieka dla maluchów , konkursy z cennymi nagrodami. 

Obecny będzie m.in. kompozytor Piotr Rubik i jego Rubik Music School, a moc sportowych wrażeń zapewni jeden z Partnerów wydarzenia-Legia Warszawa! Każdy, kto odwiedzi Rodzinne Targi z Gwiazdami otrzyma też praktyczny upominek!

Rodzinne Targi - tego nie wolno przegapić!  Przez cały dzień odbywać się będą koncerty, animacje, loterie i konkursy z cennymi nagrodami dla całej rodziny- do wygrania m.in. kosmetyki, zabawki, ubrania, akcesoria, a nawet wakacyjne wyjazdy!  Ponad 200 Wystawców zaprezentuje najlepsze usługi i produkty niezbędne w każdym domu, przydatne każdemu rodzicowi i cieszące każde dziecko. Odbędzie się też akcja charytatywna Fundacji Dobroczynności KidZone Podaruj Obiad na rzecz dzieci z ubogich rodzin.

Rodzinne Targi z Gwiazdami to szeroki wachlarz prezentowanych marek i moc atrakcji dla małych i dużych-każdy znajdzie coś dla siebie! Ogromny wybór produktów i usług, nowości rynkowe, spotkania ze specjalistami, zakupy w promocyjnych cenach, animacje, loterie i konkursy z bardzo cennymi nagrodami. Strefa relaksu, strefa dla dzieci i wiele więcej! Całodzienny bilet rodzinny tylko 10 zł-wszystkie atrakcje w cenie!

Rodzinne Targi z Gwiazdami:
- najlepsze marki, nowości rynkowe i zakupy w super cenach!
- strefa mega zabawy i profesjonalna opieka dla maluchów!
- bezpłatne konsultacje ze specjalistami!
- mnóstwo atrakcji dla całej rodziny!
- konkursy z nagrodami-pula nagród 100 tysięcy złotych!
- bezpłatny catering!

II Rodzinne Targi z Gwiazdami 12 marca 2016 Pałac Kultury i Nauki w Warszawie Zapraszamy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook