Targi Viva Seniorzy

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Formacja Chatelet

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne …

20.01.2018 - 20.01.2018

Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie Kabaretu

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

20.01.2018 - 20.01.2018

Ceny biletów:
  - 25zł - Bilet jednodniowy wielokrotnego wstępu + parking
  - 10zł - Bilet jednodniowy wielokrotnego wstępu
  - 35zł - Bilet dwudniowy wielokrotnego wstępu + parking
  - 14zł - Bilet dwudniowy wielokrotnego wstępu

Pakiety cenowe:

 • Bilet jednodniowy wielokrotnego wstępu 12 lub 13 maj 2017 - 10zł
 • Bilet dwudniowy wielokrotnego wstępu 12 i 13 maj 2017 (z możliwością jednorazowego wstępu na teren ekspozycji każdego dnia trwania targów) - 14zł
 • Bilet jednodniowy wielokrotnego wstępu 12 lub 13 maj 2017 z wjazdem  – 25 zł
 • Bilet dwudniowy wielokrotnego wstępu z wjazdem - 12 i 13 maj 2017 (z możliwością jednorazowego wstępu i wjazdu na teren ekspozycji każdego dnia trwania targów) – 35 zł
 • Szczegóły wydarzenia

  '

  Targi VIVA Seniorzy


  Targi VIVA Seniorzy! (znane wcześniej pod nazwą Aktywni 50+) to coroczna impreza stworzona z myślą o seniorach i seniorkach z Poznania i Wielkopolski. Na targach prezentują się firmy, dla których ważny jest odbiorca dojrzały; doceniające wyzwanie, jakim jest spełnianie oczekiwań zdecydowanych, doświadczonych i mądrych konsumentów. Oferta obejmuje tematykę związaną ze zdrowiem, pracą i edukacją, podróżami, sportem, urodą i stylem życia, pasjami, nowymi technologiami i mediami oraz prawem i finansami.

  Targi są przestrzenią, w której można będzie zadbać o zdrowie (bezpłatne badania), o urodę (firmy kosmetyczne), o zorganizowanie wyjazdu (oferta turystyczna), a także poszerzyć swoją wiedzę w wielu innych dziedzinach.

  Targi VIVA Seniorzy! to także przestrzeń dla organizacji pozarządowych i jednostek miejskich, które działają na rzecz osób dojrzałych i starszych i podejmują starania w celu ich aktywizacji. Podczas dwóch dni targowych organizacje prezentują swoją ofertę i, na co liczą organizatorzy wydarzenia, przekonają niedowiarków, jak wiele spotkań, imprez kulturalnych, działań społecznych, obywatelskich organizowanych jest na co dzień w mieście i okolicach.

  Mówi się, że zaczynamy się starzeć w momencie, gdy przestajemy się rozwijać, dlatego też organizatorzy dbają o to, aby zwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych, rozwojowych i artystycznych, zorganizowanych na terenie targów.

  Targi VIVA Seniorzy! nie mogłyby zaistnieć bez sportu. Przez dwa dni organizowane są pokazy wielu dyscyplin, m. in. nordic walkingu, tai chi, jogi, tańca terapeutycznego, gimnastyki dla seniorów. Do udziału w ćwiczeniach zachęcani będą również zwiedzający, którzy pod bacznym okiem instruktora, będą mogli dowiedzieć się, jak ćwiczyć, żeby sprawić sobie przyjemność i czerpać z ruchu satysfakcję, a jednocześnie, żeby sobie nie zaszkodzić.

  VIVA Seniorzy! to też bogata oferta kulturalna. Osoby zwiedzające będą miały szansę wysłuchania kilku koncertów różnych wykonawców oraz zamykającego targi występu gwiazdy/gwiazd estrady. Do wzięcia udziału we wszystkich wydarzeniach warsztatowych, kulturalnych i sportowych uprawnia targowy bilet wstępu.

  Ideą przyświecającą organizatorom jest, aby wiosenny weekend targowy stał się wyjątkowym czasem dla dojrzałych mieszkańców i mieszkanek miasta.

  Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

  Gdzie:

  • MTP, Głogowska 14, Poznań

  Facebook