Brave Kids Festival

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI - SPEKTAKULARNE WIDOWISKO

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

TAURON Arena Kraków, Kraków

13.04.2019 - 14.04.2019

Bilety w przedsprzedaży już od 15zł
Różnią się doświadczeniami życiowymi, talentami artystycznymi, religiami i tradycjami. Łączą je za to chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i niebywała umiejętność przełamywania barier i ograniczeń świata dorosłych.
Ceny biletów:

  Wileki Finałowy Spektakl Brave Kids
  - 35zł, 25zł- bilet normalny
  - 30zł, 20zł- bilet rodzinny 3+

  Brave Kids Festival
  - 15zł - Część I lub II
  - 20zł - Karnet na I i II część

  Karnet: Brave Kids Festival oraz Wileki Finałowy Spektakl Brave Kids (4 i 12 lipca)
  - 40zł

Bilety:

Dzieci do lat 4 wstęp wolny, na kolanach u rodziców

Bilet rodzinny: Minimum 1 osoba dorosła + 2 dzieci (lub więcej)

Szczegóły wydarzenia

BRAVE KIDS


Projekt Brave Kids został uhonorowany nagrodą National Geographic Polska TRAVELER 2015 w kategorii „Społeczna Inicjatywa Roku.

Brave Kids jest projektem-edukacyjnym, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. W tegorocznej, 7. edycji, weźmie udział 144 dzieci, z 24 grup artystycznych z 19 krajów. Różnią się doświadczeniami życiowymi, talentami artystycznymi, religiami i tradycjami. Łączą je za to chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i niebywała umiejętność przełamywania barier i ograniczeń świata dorosłych.

Na tegorocznych plakatach Brave Kids widnieje radosna twarz dziewczynki z Beninu. Na Brave Kids spotkają są dzieciaki z: Brazylii, Estonii, Gruzji, Hiszpanii, Indonezji, Indii, Izraela, Iranu, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Meksyku, Nepalu, Polski, Rumunii, Słowacji, Ugandy, Ukrainy, Włoch.

I część projektu odbywa się równolegle w trzech miastach w Polsce: we Wrocławiu, Wałbrzychu i w Warszawie. Po raz pierwszy Brave Kids odbędzie się również za granicą: w Koszycach na Słowacji i w Achalciche w Gruzji. II część projektu – to spotkanie wszystkich uczestników w Obornikach Śląskich niedaleko Wrocławia gdzie podczas wspólnych warsztatów artystycznych dziecięcy artyści przygotują Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids.

Znaczącym aspektem Brave Kids jest zaangażowanie lokalnej społeczności – dzieci przyjeżdżające do każdego z miast mieszkają w domach lokalnych rodzin. Dla rodzin goszczących Brave Kids to wyjątkowa bliskość często zupełnie  odmiennego świata, a także lekcja szczodrości, cierpliwości i niejednokrotnie przyjaźń na całe życie.

Wielkim finałem Brave Kids jest wspólnie przygotowany spektakl, będący barwnym kolażem  kultur i tradycji. Dzieciaki udowadniają, że w ciągu kilku tygodni, dzieląc się swoim doświadczeniem i umiejętnościami potrafią przygotować niezwykły pokaz będący symbolem przyjaźni, szacunku i głosu dzieci. Brave Kids to czas i miejsce, w którym ten głos dzieciom oddajemy. Widzów zaś zapraszamy, by przyjęli dar, jakim jest ich niezwykle radosna, pełna energii i kolorów praca artystyczna.  Równie gorąco zapraszamy widzów Wrocławia do obejrzenia spektakli będących zwieńczeniem I etapu wspólnego tworzenia dzieci – 4 wspaniałe spektakle ujęte w program Brave Kids Festival.

Podczas tych wyjątkowych kilku tygodni ogarną nas niezwykłe emocje, poczujemy entuzjazm, nauczymy się empatii, otwartości i odwagi! 7.edycja projektu Brave Kids jest jednym z najbarwniejszych i najradośniejszych elementów programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

1. Brave Kids Festival - przegląd spektakli finałowych kończących I etap Brave Kids. Cztery wspaniałe wielokulturowe spektakle przygotowane wspólnie przez dziecięcych artystów z różnych stron świata podczas warsztatów we Wrocławiu, Warszawie, Wałbrzychu i w Koszycach. Spektakle te były zaprezentowane 1 lipca w każdym z miast, a teraz wrocławska publiczność zobaczy je wszystkie razem 4 lipca.

I część, g.17:00 - 18:10, 2 spektakle:

1. Finał Brave Kids Wałbrzych: Brazylia, Indonezja, Macedonia, Nepal, Polska, Rumunia

2. Finał Brave Kids Koszyce: Iran, Izrael, Polska, Włochy


II część, godz.18:45 - 20:00, 2 spektakle:

1. Finał Brave Kids Warszawa: Estonia, Hiszpania, Indie, Mołdawia, Uganda

2. Finał Brave Kids Wrocław: Gruzja, Maroko, Meksyk, Słowacja, Ukraina


2. Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids - nwyczekiwany, emocjonalny, niepowtarzalny, wielokulturowy spektakl przygotowany wspólnie przez dziecięcych artystów. Mieni się różnorodnością kultur i talentów wszystkich uczestników. Na jednej scenie wystąpi ponad 120 dzieci z 19 krajów, 5 kontynentów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook