Spektakl - Kochanie na kredyt

Spektakl - Kochanie na kredyt

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Formacja Chatelet

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne …

20.01.2018 - 20.01.2018

Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie Kabaretu

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

ICE Kraków Congress Centre, Kraków

20.01.2018 - 20.01.2018

Ceny biletów:
    - 89zł, 79zł 69zł

Szczegóły wydarzenia

Spektakl „Kochanie na kredyt”


„Kochanie na kredyt” to komedia Marcina Szczygielskiego z elementami farsy – wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka – w dzisiejszym świecie niezwykle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem.

W doskonałej sztuce „Kochanie na kredyt” reżyserowanej przez Olafa Lubaszenkę występują znakomite aktorki oraz czarujący aktorzy: Agnieszka Kaczorowska, Małgorzata Pieczyńska, Filip Bobek, Tomasz Bednarek i Stefano Terrazzino. Za kostiumy odpowiedzialny jest Tomasz Jacyków. Duet Szczygielski i Lubaszenko współpracował również przy świetnie przyjmowanych przez publiczność spektaklach, takich jak: „Single i remiksy” czy „Single po japońsku”. Żyjemy w świecie najróżniejszych „holizmów” – uzależnienia stają się naszą naturą, a dostępnych używek przybywa z dnia na dzień. Uzależniamy się już nie tylko do chemicznych substancji, ale od czynności i uczuć na skalę niespotykaną do tej pory w historii cywilizacji. Internet, zakupy, telewizja, seks, przyjemności, higiena, jedzenie, popularność – przedawkowane wpędzają nas w kłopoty nie mniejsze, niż nadmiar alkoholu. Sztuka „Kochanie na kredyt” to znakomita obsada, świetne dialogi, wartka akcja, doskonała muzyka i bardzo współczesne i bliskie każdemu tematy.

Bohaterka spektaklu „Kochanie na kredyt” Anna to dziewczyna sukcesu – w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i od kupowania. Chłopak wymyka jednak jej się z rąk, na progu mieszkania staje komornik z obstawą, w dodatku niezbyt lubiana do tej pory macocha nagle odkrywa w sobie pokłady instynktu macierzyńskiego, które obsesyjnie manifestuje. Osaczona dziewczyna próbuje zapanować na rozsypującymi się elementami układanki, jednak uzależnienia wciąż biorą górę.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook