Kabaret na Żywo: Kabaret Skeczów Męczących "Przychodzi baba do lekarza"

Kabaret na Żywo: Kabaret Skeczów Męczących "Przychodzi baba do lekarza"

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Ceny biletów:
    - 60zł - parter
    - 100zł - balkon (loże)

Szczegóły wydarzenia

Kabaret Skeczów Męczących


Zdrowie jest zawsze najważniejsze dla każdego – i to nie żaden banał. Życzymy więc naszym widzom zdrowia i pierwszy odcinek nowego cyklu właśnie jemu poświęcamy, bo im więcej pogody i uśmiechu tym będziemy zdrowsi.

Każdy z nas się leczy, więc  służba zdrowia i jej chroniczne niedomaganie nie jest mu obce. Pogadamy też o chorobach XXI wieku, o najpopularniejszych lekarskich filmach i serialach, o słynnej babie z dowcipu, która przychodzi do lekarza.

Kasia Pakosińska i Mikołaj Cieślak po raz pierwszy od 5 lat wystąpią razem na scenie (!!!!!) i przypomną kultowe scenki „ Z pamiętnika młodej lekarki” Ewy Szumańskiej.

Stanisław Tym zagra swój legendarny skecz „Przychodzi baba do lekarza” – tym razem z Agnieszką Litwin –Sobańską. Robert Korólczyk specjalnie dla nas przygotuje premierowy monolog.

Kuba Sienkiewicz – lider zespołu „Elektryczne gitary” i jednocześnie wciąż praktykujący lekarz po raz pierwszy wystąpi w skeczu kabaretowym – i to nie byle jakim: premierowym „Psychiatryku” Kabaretu Skeczów Męczących.


Gospodarz:
Kabaret Skeczów Męczących

Goście:
Robert Korólczyk ( Kabaret Młodych Panów)
Kasia Pakosińska
Mikołaj Cieślak ( Kabaret Moralnego Niepokoju)
Agnieszka Litwin – Sobańska ( Jurki)
Stanisław Tym
Gwiazda muzyczna: Kuba Sienkiewicz

* Program rejestrowany jest przez TV POLSAT, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Hala Mera, Bohaterów Września 6/12, Warszawa

Facebook