Spektakl - Hiszpańska mucha

Spektakl - Hiszpańska mucha

Zmiana daty koncertu!

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Rodzina.

Margaret + support: Sto%

Gdynia Arena, Gdynia

24.11.2017

Ceny biletów:
    - 100zł, 90zł

UWAGA:

Wydarzenie zostało, z przyczyn technicznych, przełożone z 15 listopada 2017 na 12 marca 2018. Miejsce oraz godzina pozostają bez zmian.

Zakupione bilety zachowują ważność.

W związku ze zmianą daty wydarzenia, zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Możliwość zwrotu biletów istnieje jedynie do nowej daty imprezy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem: biuro@monolitart.com.pl, tel.: 660 860 777. Za niedogodności serdecznie przepraszamy. Agencja Artystyczna Monolit

Szczegóły wydarzenia

Spektakl - Hiszpańska mucha


Londyn, lata 30. XX wieku. Reżyser teatralny Arthur Spender przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins – gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera. Brak funduszy skłania go do znajomości z tajemniczym przedsiębiorcą – Harrym Jo, który zgadza się na pomoc, jednak pod pewnymi warunkami. Powoduje to lawinę przezabawnych i zaskakujących zwrotów akcji, z „Hiszpańską muchą" w tle.

Obsada spektaklu składa się ze znakomitych aktorów, są to: Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska i Dorota Zięciowska. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jakub Przebindowski, kostiumy przygotował Tomasza Ossoliński, a znakomitą scenografię stworzył Witek Stefaniak. Jazz, angielski humor, beret z Harods'a i kulisy rewiowego teatru. To wszystko znajdą Państwo w tej przezabawnej komedii omyłek w stylu Art déco!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10, Wrocław

Facebook