Uwaga Stand Up: Błażej Krajewski, Jakub Poczęty-Błażewicz

Miejsca imprez:

Lizard King, Toruń | Pokaż pozycję na mapie

28.9.2017 20:00 Lizard King Bilety
Ceny biletów:
    - 20zł

Szczegóły wydarzenia

Uwaga Stand Up: Błażej Krajewski, Jakub Poczęty-Błażewicz


Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie z serii UWAGA STAND UP. Na pierwszy ogień dwóch niezłych zawodników: Błażej Krajewski i Jakub Poczęty-Błażewicz.


Błażej Krajewski:

Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.


Jakub PB:

Jeden z "największych" komików na Polskiej scenie (głównie ciałem). Fizyczną niedoskonałość traktuje jako broń, która dostała mu się od samego Kriszny. Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Lizard King, ul. Mikołaja Kopernika 3, Toruń

Facebook