Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu: "Poprawiny"

Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu: "Poprawiny"

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Scena.

Antykabaret "Dobry Wieczór we Wrocławiu"

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

Ceny biletów:
    - 30zł

Szczegóły wydarzenia

Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu: "Poprawiny"

Antykabaret Dobry Wieczór we Wrocławiu powraca po wakacyjnej przerwie. Rezerwujcie sobie kolejne trzynaste dni miesiąca na spotkania w Starym Klasztorze. Chcemy spędzać z Wami miło czas, bawić się wspólnie słuchając mini wykładów doktora Bogusława Bednarka, absurdalnych monologów Ścibora Szpaka, piosenek śpiewanych przez Justynę Szafran, Tomka Leszczyńskiego, Emose Uhunmwangho i z radością uczestniczyć w scenicznych występach wielu innych nieszablonowych artystów. Chcemy wspólnie z Wami spędzić jeszcze parę naprawdę „dobrych wieczorów”.

We wrześniu naszą antykabaretową wspólnotę czeka Ważne i Doniosłe Wydarzenie. Oto Emose Uhunmwangho (doskonale znana Wam z występów od przeszło 40 spotkań)postanowiła wydać się za mąż. Pan Młody – Bartek Krzywicki (debiut sceniczny nastąpił podczas 44. Antykabaretu) – znany jest głównie z tego, że pamięta wszystkie teksty piosenek. To doskonała wróżba dla Młodej Pary.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami radością z tego Ważnego i Doniosłego Wydarzenia. Dlatego 45. Antykabaret, 13 września będzie wielką ucztą poweselną. Na scenie stanie długi stół przykryty białym obrusem, zasiądą Młodzi, Goście, Artyści, Weselnicy i Wodzirej. W repertuarze nie zabraknie tradycyjnych pieśni i przyśpiewek weselnych w nowych opracowaniach, rozbudowanych toastów – monologów, a po przerwie zamierzamy porwać wszystkich do tańca.

Bądźcie z nami w tym uroczystym dniu, bo przecież my wszyscy: wykonawcy i publiczność tworzymy już jedną wielką, wspólną rodzinę – rodzinę Antykabaretu.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook