Patman Crew Show

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Scena.

Bal Spectacle De Paris - Paryż Nocą

Impreza odwołana!

Centrum Kultury, Łomża

20.10.2017

Hungarian State Folk Ballet - Węgierski Państwowy Zespół Ludowy

Teatr Matecznik Mazowsze, Otrębusy

20.10.2017

Ceny biletów:
    - 140zł, 110zł, 90zł, 70zł

Szczegóły wydarzenia

Patman Crew Show


Wierzymy, że uśmiech, innowacyjność i mówienie bezpośrednio mogą zmieniać świat na lepsze za pomocą show, które w błyskotliwy sposób łączy taniec, technologię, humor i motywację. Show, w którym ginie granica między rzeczywistością a olbrzymim ekranem. Kreatywność rozpoznawana na całym świecie i efektowność zachwycająca miliony… „Patman Crew Show” wreszcie w Polsce!

Premiera nowego pełnometrażowego show grupy Patman Crew - Mistrzów Świata w Tańcu oraz niesamowitych performerów i wizjonerów sztuki. Ich show było realizowane aż w 10 krajach Europy i Azji. Współpracowali z największymi gwiazdami światowej estrady tańca nowoczesnego np. Robertem Hoffmanem czy Phillipem Chbeeb. Podbili polski rynek muzyczny poprzez współpracę z takimi gwiazdami polskiego show-biznesu jak Sylwia Grzeszczak czy Dawid Kwiatkowski. Współpracowali z największymi korporacjami biznesowymi na polskim rynku, a dwa najpopularniejsze amerykańskie talent show biły się o ich udział w programach.

„Patman Crew Show” to widowisko muzyczno-wizualno-taneczne, które inteligentnym żartem wyśmiewa populizm i cechy społeczeństwa, o których istnieniu wie każdy, ale nikt się do nich nie przyznaje. Skecze opowiedziane są za sprawą futurystycznej wizji tańca połączonej z animacją komputerową. Natomiast koneserzy muzyki będą mogli posłuchać niezwykłych brzmień perkusji granej na żywo. Ubaw po pachy dla szukających dobrego humoru, muzyka dla uszu dla szukających ciekawego przekazu i raj dla szukających czegoś ciekawego i oryginalnego.

Niech futurystyczny taniec, komediowa współczesność i szalony perkusista zabiorą Was do sztuki rodem z przyszłości!


Patman Crew można zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=jgcGZ7HqIOU
https://www.youtube.com/watch?v=TvI1OgYXP3A

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Teatr Muzyczny w Poznaniu, Niezłomnych 1E, Poznań

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook