Gwiezdne Wojny Koncertowo - Łódź

Gwiezdne Wojny Koncertowo - Łódź

Koncert odwołany!

Miejsca imprez:

Atlas Arena, Łódź | Pokaż pozycję na mapie

26.11.2017 18:00 Atlas Arena
Ceny biletów:
    - 199zł, 169zł, 139zł, 109zł, 79zł

UWAGA:

Wydarzenie zostało odwołane!

Zakupione bilety można zwracać w miejscu ich nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Szczegóły wydarzenia

Gwiezdne Wojny Koncertowo


Łódź / Atlas Arena / 26.11.2017


„Gwiezdne Wojny Koncertowo” to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Łódzcy muzycy, osławieni w całej Polsce za projekt Queen Symfonicznie (za który otrzymali nagrodę Energia Kultury 2016), przygotowali nowe widowisko z muzyką z sagi Gwiezdne Wojny. Wzbogacony o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł występ odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie – 26 listopada 2017 o godzinie 18:00

Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George`a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak „Marsz Imperialny”. Ale to oczywiście nie wszystko. Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie. Dodatkowo w foyer przed koncertem będzie można podziwiać modele z Gwiezdnych Wojen stanowiące część kolekcji http://yavin.pl/Galeria/. Kto wie, może spotkacie tam również szturmowców albo inne postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

Koncert otworzy najsłynniejszy „Star Wars Main Title”. Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części „Mroczne widmo” po siódmą – „Przebudzenie mocy”. Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: „Duel Of The Fates”, „Yoda's Theme”, „Cantina Band”, „Battle of the Heroes” czy „March of Resistance”.

Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa.

Premierowy spektakl w Krakowie zgromadził ponad 2000 widzów, zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć tutaj: http://krakow.dlastudenta.pl/lokale/?act=show_impreza&idi=161024

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Atlas Arena, al. Bandurskiego 7, Łódź

Facebook