Gruziński Teatr Tańca - Wrocław

Gruziński Teatr Tańca - Wrocław

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Scena.

Spektakl "Return to the Voice"

Centrum Technologii Audiowizualnych, …

12.12.2017 - 13.12.2017

Antykabaret "Dobry Wieczór we Wrocławiu"

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław

13.12.2017

ENERGETYCZNE SHOW GRUZIŃSKIEGO TEATRU TAŃCA DLA KAŻDEGO, KTO KOCHA TANIEC! PO RAZ PIERWSZY W KRAJU!
Ceny biletów:
    - 100zł, 85zł, 60zł, 45zł

Szczegóły wydarzenia

Prosto po trasie koncertowej na kontynencie południowo-amerykańskim, która zakończyła się ogromnym sukcesem, po raz pierwszy Gruziński Teatr Tańca będzie miał zaszczyt wystąpić w Polsce.

Projekt narodził się z inicjatywy laureatek światowych festiwali – bliźniaczek o fascynującej urodzie - Maki i Eki Vacheishvili, które założyły zespół w 2000 roku. W roku 2006 Georgian Dance Show Theatre Legacy zdobył prestiżową nagrodę „Gold Eagle”, a każdy z członków został nagrodzony złotym medalem.

Bogactwo choreografii i porywająca muzyka sprawiają, że niepowtarzalne widowisko na długo pozostaje w pamięci. Ekspresja i dynamizm tańca w cudowny sposób wyrażają wszelkie możliwe ludzkie uczucia i emocje: miłość, zazdrość, radość i pożądanie. Artyści swoim tańcem potrafią malować różnorodne obrazy piękna i obyczaju Gruzji, na które miały wpływ kultura grecka, arabska i rosyjska.
Dodatkowym atutem tego wspaniałego show są przepiękne kostiumy rodem z Baśni tysiąca i jednej nocy. Jednym słowem: niepowtarzalne widowisko, które oszałamia widza!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Zdjęcia i pliki wideo

Facebook