Grupa MoCarta czyli wyprawa smyczkiem po mapie

Grupa MoCarta czyli wyprawa smyczkiem po mapie

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Kabaret.

Grupa MoCarta

15.02.2018 - 22.04.2018

Ceny biletów:
    - 60zł, 50zł

Szczegóły wydarzenia

Grupa MoCarta


„Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta” to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Republice Czeskiej, Chinach, Francji oraz Kostaryce. W Kraśniku i Sandomierzu kabaret zaprezentuje największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, lecz również inteligentny żart oraz mnóstwo pozytywnej energii z całego świata, którą postara się zarazić publiczność.

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z najczęściej występujących za granicą polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak: znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez, miasteczko Wenatchee znajdujące się na końcu świata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wcześniej stopa polskiego artysty czy małe chińskie miejscowości, te poniżej 15 milionów mieszkańców.

http://www.youtube.com/watch?v=BfPwHTJT1w4

Dzięki możliwości występowania w różnych zakątkach świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów i teraz pragną w dowcipny sposób opowiedzieć o niej polskiej publiczności. Grupa MoCarta w Kraśniku i Sandomierzu zagra nowe utwory, ale wróci także do kilku swoich największych przebojów.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook