Karnawałowy Wieczór Kabaretowy - Chyba i Narwani z Kontekstu

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Kabaret.

Polska Noc Kabaretowa 2018 - Białystok

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Stadion Miejski, Białystok

02.06.2018

Polska Noc Kabaretowa 2017 - Radom

Bilety dostępne na www.ticketmaster.pl

Amfiteatr, Radom

03.06.2018

Ceny biletów:
    - 20zł

Szczegóły wydarzenia

Karnawałowy Wieczór Kabaretowy


Kabaret Chyba i Narwani z Kontekstu


Zapraszamy na wyjątkowy Karnawałowy Wieczór Kabaretowy. Na dobry początek wystąpi Kabaret Chyba, który w ostatnim czasie szturmem podbija polską scenę kabaretową. Lider zespołu Piotr „Guma” Gumulec jest współgospodarzem cyklu „Kabaret na Żywo” w telewizji Polsat, a i cały kabaret można zobaczyć na najważniejszych imprezach w Polsce jak np. Sopot Hit Festival czy Festiwal Kabaretu w Koszalinie.

Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, ale także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły oraz niezwykła energia. W drugiej części wieczoru zobaczymy inną twarz Kabaretu Chyba. Do zespołu dołączy komik Adrian Hrehorowicz, z którym wspólnie tworzą Teatr Komedii Improwizowanej Narwani z Kontekstu!

I to już będzie jazda bez trzymanki – prawdziwe show, które powstaje na żywo z udziałem publiczności, która staje się reżyserem przedstawienia.  Aktorzy odgrywają wszystko to, czego zażyczy sobie publiczność. To niezwykłe, interaktywne show koniecznie trzeba zobaczyć!

Tylko w ostatnich miesiącach na szklanym ekranie Kabaret Chyba można było zobaczyć przy okazji takich realizacji telewizyjnych w TVP2 jak: Festiwal Kabaretu w Koszalinie, Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie, Dzięki Bogu już weekend, Kabaretowa Noc Listopadowa.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • CK Agora, Serbska 5a, Wrocław

Facebook