XI Płocka Noc Kabaretowa - Kobieta Pracująca

XI Płocka Noc Kabaretowa - Kobieta Pracująca

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Kabaret.

Polska Noc Kabaretowa

24.11.2017 - 27.10.2018

Wystąpią: Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet,Kabaret K2, Katarzyna Pakosińska, Mikołaj Cieślak, Iza Dąbrowska, Kabaret A JAK!.
Ceny biletów:
    - 150zł, 120zł, 90zł, 80zł, 70zł

Szczegóły wydarzenia

XI Płocka Noc Kabaretowa


30 Kwietnia Płock po raz jedenasty zamieni się w stolicę polskiego kabaretu. Tradycyjnie otwieramy wiosenny sezon rozrywkowy w płockim amfiteatrze z pompą, rozmachem i humorem z najwyższej półki.

Tegoroczna Płocka Noc Kabaretowa tuż przed Świętem Pracy będzie ukłonem w stronę piękniejszej części publiczności. Kobieta pracująca - pod tym hasłem odbywać się będzie nadchodzące widowisko. Co raz więcej jest kobiet w polityce, na wysokich stanowiskach, w zawodach dotychczas typowo męskich, a także wciąż jest kobietą pracującą bez wytchnienia także w domu. Kabarety , mimo że zdominowane przez mężczyzn, nie przechodzą wobec tego zjawiska obojętnie i odniosą się do niego podczas Płockiej Nocy Kabaretowej. Wśród prowadzących dwie niezwykłe kobiety w towarzystwie dwóch równie fantastycznych mężczyzn. Kabaret Nowaki praz Katarzyna Pakosińska będą gospodarzami Płockiej Nocy Kabaretowej na której wystąpią: Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Formacja Chatelet, K2, Mikołaj Cieślak i Iza Dąbrowska.

Zapraszamy do Amfiteatru w Płocku oraz przed telewizory. Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Polsacie już 30 kwietnia o 20:05.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • Amfiteatr Płocki, Rybaki, Płock

Facebook