Spektakl komediowy - Imię

Spektakl komediowy - Imię

To wydarzenie już się odbyło. Może zainteresują cię nasze inne propozycje.

Podobne imprezy znajdziesz w kategorii Teatr.

Spektakl Kabaretowy - Chory na Sukces

Kinoteatr Adria, Bydgoszcz

27.10.2018

Ceny biletów:
    - 125zł, 95zł, 70zł

Szczegóły wydarzenia

Spektakl komediowy - Imię


W domu Pierra (Szymon Bobrowski) i Elisabeth (Małgorzata Foremniak) panuje wesoła rodzinna atmosfera. Ich urządzony ze smakiem paryski apartament to miejsce akcji "Imienia".  Wieczorem gospodyni zaserwuje wyśmienite potrawy kuchni marokańskiej, pan domu zaimponuje gościom powiększonym o kolejne tomy księgozbiorem. Zdecydowanie zapowiada się udana kolacja. Pierre i Vincent (Wojciech Malajkat), brat Elisabeth poprzekomarzają się trochę jak zwykle. Puzonista Claude (Mateusz Banasiuk) oddany przyjaciel rodziny pochwali smaczne dania. Napiją się wybornego wina i pożartują. Anna (Dorota Krempa) jest w ciąży, więc to zrozumiałe, że trochę się spóźni.

Tak, do pewnego momentu będzie jak zawsze. Niestety, tym razem padnie to pytanie - "Czy macie już jakiś pomysł na imię?"

Dobrze napisane, dowcipne dialogi, zaskakujące sekrety rodzinne bohaterów to komediowe atuty "Imienia" porównywanego często do "Boga mordu" (filmowa "Rzeź" Romana Polańskiego). Film, który powstał na podstawie tej sztuki otrzymał w 2013 roku trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany) oraz dwa Cezary.

Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz

Scenografia: Wojciech Stefaniak

obsada: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa, Szymon Bobrowski, Mateusz Banasiuk, Wojciech Malajkat

Produkcja Tito Productions K.Fukacz-Cebula D.Słonina

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • CKK Jordanki, Aleja Solidarności 3, Toruń

Facebook