Spektakl - Scenariusz dla trzech aktorów

Miejsca imprez:

Scena Teatralna NOT, Gdańsk | Pokaż pozycję na mapie

17.3.2018 16:00 Sala Teatralna Kontakt Bilety
17.3.2018 19:00 Sala Teatralna Kontakt Bilety
Ceny biletów:
    - 120zł, 100zł, 80zł

Szczegóły wydarzenia

Spektakl - Scenariusz dla trzech aktorów


Jubileusz 30-lecia spektaklu


Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem. Prezentujemy Scenariusz dla trzech aktorów – widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, a czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu.

Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, "teatru w teatrze", na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko to gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, którzy wspominają go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

W 2017 roku mija 30 lat od premiery Scenariusza dla trzech aktorów w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, który powstał na deskach krakowskiego Teatru Scena STU.   Z tej okazji zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowej trasie spektaklu – wyjątkowej okazji do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny, której przegapić po prostu nie można!


  • Reżyseria Mikołaj Grabowski
  • Reżyseria światła i dźwięku Adam Sawik
  • Występują Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Peszek
  • Czas trwania: 90 minut

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Facebook